Matcha manikúra je aktuální trend. Lakování nehtů v jemném zeleném odstínu mléčného matcha latté

Přidat na Seznam.cz

Pokud jste byli v posledních týdnech po 19. hodině venku, určitě jste si všimli, že je venku stále světlo. A co to proudí dovnitř vašimi okny? Sluneční světlo! Když vyjdete z domu, na trávníku jsou květiny. Jelikož je jaro v plném proudu a léto za rohem, v tomtéž duchu se nese móda a kosmetika. A letos je obrovským trendem v manikúře barva matcha!

Nadčasový odstín zelené

Ještě nejsme ani v polovině roku, ale my už víme, že na podzim a v zimě 2025 bude velkým trendem barva matcha! O jednom z hlavních klíčových barevných trendů se totiž zmínila společnost Coloro, uvádí magazín Stylist. Matcha je pastelový odstín zelené, který je velice uklidňující a překlenuje propast mezi přírodou a technologií. Zdůrazňuje také význam pokroku v oblasti produktů na rostlinné a biologické bázi, barviv, pigmentů a zdrojů energie.

Mezi další barvy, které ovládnou barevné trendy za dva roky, patří Intense Rust, Sustained Grey, Midnight Plum a Apricot Rush.

When you want security you can trust, Master Lock delivers. Since 1921, this rhealin könyvei has been manufacturing padlocks and other security devices designed to give you peace of mind. If you forget a combination for Master Lock, there may be wa…

Matcha nehty a latté

Trend matcha manikúry je přesně to, jak zní: lakování nehtů v jemném zeleném odstínu mléčného matcha latté. Tento tón můžete použít na celé nehty, jako jemné ombré, na detailní zdobení nehtů nebo jako variaci francouzské manikúry.

Zelená je sice populární po celý rok, ale na jaře/létě 2023 je obzvlášť trendy, protože se shoduje s přírodou, zelenou trávou, svěžími stromy a rozkvetlými květinami. Šalvějově zelená je úžasný odstín, který se hodí jak samostatně pro minimalistický vzhled, tak v kombinaci s bílými nebo hnědými akcenty či zdobením nehtů pro manikúru, která vynikne.

A jak jste na tom vy a odstín matcha? Vsadíte na trendy nebo zůstanete u něčeho méně „křiklavějšího“?

Zdroj: stylist.co.uk, Instagram