Nosíte raději podpatky nebo bačkory? Podívejte se, co to o vás vypovídá!

Přidat na Seznam.cz

Jdete ven, na párty nebo jen na kávu za kamarádem. Jakou obuv zvolíte? A víte, co to o vás prozradí? Podívejte se!

Tenisky

Pohodlná obuv, kterou obujete během pár vteřin a která je praktická. To o vás vypovídá, že jste pohodový člověk, který si nedělá starosti se zbytečnostmi a pravděpodobně vycházíte s každým.

Podpatky

Takové boty nosí většinou sebevědomé, cílevědomé a ambiciózní ženy. Pravděpodobně máte ráda hezké věci a sama si dáváte pozor, aby vše bylo esteticky sladěné. Možná také působíte ostře a tvrdě, ale kvůli tomu se vám někteří raději vyhnou.

Baleríny

Čistě dámská obuv, která je decentní a pohodlná. Vypovídá o vás například to, že jste pracovitá, skromná a obětavá. Také by se dalo říct, že jste raději šedá myška v koutě, než lev salonů.

Bačkory, pantofle a žabky

Jedná se především o pohodlnou obuv, kterou ale nemusíte nosit jen doma. Ti, kteří na takové boty nedají dopustit, jsou většinou vyrovnaní a pohodoví lidé, mají rádi svůj klid a nenechají se vyvést z míry.

Extravagantní boty

Pokud mezi vaše oblíbené boty patří ty, které se třpytí, mají na sobě mašle, nebo dokonce přilepeného plyšáka, pak máte rozhodně hodně fantazie. Jste veselý člověk, který je rád středem pozornosti, nebojíte se prosadit si svůj názor a možná máte i umělecký talent.

zdroj: blesk, novinky, jenženy