Sezóna barev, lehkých materiálů a maxi sukní. Trendy jara 2023

Přidat na Seznam.cz

Změna ročních období ze zimy na jaro je velmi vzrušující období. Přicházejí lehčí vrstvy, šaty a pocit volnosti. Odcházejí těžké zimní bundy, boty a úplety. Pojďme se podívat, co by vám v letošním jarním šatníku nemělo chybět.

Jaro nám oficiálně začalo a s jarním úklidem domu se můžete pustit i do vytřídění šatníku. S jakým kouskem neuděláte chybu a který raději ponechat ve skříni? Na to se teď společně podíváme.

Čirá radost

Lehké a průsvitné materiály budou trendy i tuto sezónu. Od lehkých přehozů po dramatičtější kousky s odhalením spodního prádla budou super sexy způsobem, jak vrstvit a nahradit tak klasický hluboký výstřih.

Páté přes deváté

Květiny, barvy, vzory a otrhané lemy. Ani s jedním chybu neuděláte a pokud to ještě dáte celé dohromady, vytvoříte tak IN outfit letošního jara.

Třásně všude kam se podívám

Třásně sice nejsou žádnou módní novinkou, ale letos budou znovu velkým hitem. Šaty s třásněmi, tašky s třásněmi, sukně s třásněmi… ať už je to cokoliv, pokud to je s třásněmi, je to trendy.

Krása barev

Křiklavá růžová, oranžová a především fuchsiová. Výrazné barvy povedou nejen jaro, ale i léto 2023. Překvapení je v tom, co barevného je IN. Nejde totiž o šaty ani sukně, nebo topy – barevné kalhoty jsou to, co rozzáří váš jarní či letní outfit! Zkuste místo klasických džínů sáhnout po barevných, nejlépe širokých, či zvonových kalhotách a budete zajisté v trendech.

Asymetrické střihy

Sukně s rozparkem, šaty na jedno rameno, řasení, maxi dlouhé sukně, vše co má asymetrický tvar bude hitem. Nejenže tyto střihy dělají krásnou postavu a leccos zakryjí, ale jsou i originální a nestárnoucí.

Pokud se vám zdá, že se trendy opakují, je to tomu tak. Móda je cyklická a jde o kombinaci módních trendů s vaším osobitým stylem. U každého kousku, do kterého investujete je dobré promyslet, jestli jej vynosíte a jestli vám vydrží v šatníku delší dobu. Udržitelná móda je totiž taky trendy!

zdroje: glamourmagazine.co.uk, vogue.com, blog.ccc.eu, autorský text