Tady jsou! Ukážeme vám nejlepší účesy a make-up celebrit na přehlídce Met Gala 2022

Přidat na Seznam.cz

Hlavními tématy módní přehlídky Met Gala 2022 byla slova „pozlacené“ a „okouzlující“. Navzdory tomu, že témata z minulých let přinesla fantastickou krásu, jen máloco se může rovnat úrovni éterické krásy, která se objevila 2. května na červeném koberci v New Yorku, USA. Níže najdete ty nejlepší looky z Met Gala 2022 podle webu Allure.

Vanessa Hudgens

Jako jedna z prvních se po červeném koberci prošla herečka Vanessa Hudgens v černých šatech s dlouhými rukávy a průhlednou síťovinou. Její neutrální, jemně lesklé líčení bylo stejně smyslné, ale je to pohled na její vlasy, od kterého nemůžeme odtrhnout oči. Mluvíme o jejím spleteném, stočeném účesu, který vypadá, že má v sobě vetknutý diamantový řetízek nebo něco podobného.

Sophie Turner

Víme, že je těžké soustředit se doslova na cokoli jiného, když je poblíž herečka Joe Jonas, ale Sophie Turner nás i tak snadno zaujala svým celočerveným vzhledem včetně vínové barvy vlasů, rezavých očních stínů a červenooranžové rtěnky.

Chloë Grace Moretz

Při prvním pohledu zepředu jsme byli přesvědčeni, že si herečka Chloë Grace Moretz na červený koberec Met Gala nechala ostříhat vlasy. Pak se nám ale naskytl pohled z boku a uvědomili jsme si, že to neudělala. K tomuto vzhledu ala bojová sestava nemohl přijít lepší look než tento mokrý pohled, nízký culík a jemné líčení.

Billie Eilish

Zpěvačka Billie Eilish kdysi na červeném koberci při udílení hudebních cen Grammy ukázala look „emo páva“ a na Met Gala 2022 to udělala znovu. Tentokrát si Eilish udělala o něco jemnější účes s něčím, co připomíná ptáka – hvězdný kontrast k jejím pastelovým, viktoriánsky inspirovaným šatům.

Zdroj: allure.com