Martin Donutil a Sára Affašová se zasnoubili

Přidat na Seznam.cz

Tihle dva spolu prožili to nejhorší možné období, a přesto dokázali stát jeden druhému bok po boku. Sára Affašová a Martin Donutil se rozhodli svůj vztah upevnit na tu nejvyšší možnou úroveň. Martin při jejich společné dovolené v Americe poklekl a požádal Sáru o ruku. A to opravdu tím nejdojemnějším možným způsobem.

Martin i Sára v posledních měsících zažili to nejhorší možné období, kterým si partneři mohou procházet. Smrt jejich čerstvě narozeného miminka otřásla celým showbyznysem a všichni s nimi začali soucítit. Přesto tihle dva dokázali o tomto zážitku hovořit a postavit se tomu čelem.

Sára a Martin jsou ale neskuteční bojovníci a po delší odluce na sociálních sítích se rozhodli odcestovat do zahraničí. Tam načerpali sílu, a kromě výletů proběhlo i něco, co se jim povedlo delší dobu před světem utajit.

Její partner Martin Donutil, známý například z Četníků z Luhačovic či z filmu Lidice, se zachoval jako opravdový gentleman. Svou milovanou totiž odvezl pryč od všech problémů, vydali se do romantického New Yorku, kam se vždy chtěli podívat.

A po pár týdnech vyšlo najevo, že tato dovolená měla sladkou tečku na závěr. „No, a ještě v listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl,“ pochlubila se oblíbená herečka na svém Instagramu. „Budeme se brát,“ dodala pomocí hashtagu.

Zdroje: Instagram, Autorský text