Opravdu zamilovaná byla jen jednou: Pamela Anderson se rozhodla odhalit svůj životní příběh v intimní zpovědi

Přidat na Seznam.cz

O Pamele Anderson toho bylo napsáno tolik, že se zdá, že už o ní bylo řečeno všechno. Nejen její fanoušci proto netrpělivě čekají na dokument, který platforma Netflix odvysílá koncem tohoto měsíce. Vyprávět svůj příběh bude samotná Pamela. Bude to její vůbec první otevřená zpověď, která během života vyjde.

Poslední lednový den bude hvězda seriálu Baywatch a sexsymbol 90. let Pamela Anderson vyprávět svůj příběh. Prozradí krutosti ze své cesty ke slávě a z nešťastných vztahů, kterými si prošla, včetně skandálu se sexuální nahrávkou. K dispozici budou také Pamelina soukromá videa a deníky. Půjde o vůbec první intimní zpověď herečky, která bude přenesena na streamovací platformu Netflix.

,,Poprvé chci převzít kontrolu nad svým příběhem,“ říká Pamela v upoutávce na dokumentární film s názvem Pamela, a Love Story.
Její kariéra se začala rozvíjet v roce 1990, kdy byla jmenována Playmate měsíce časopisu Playboy. Od té doby získává na popularitě a v očích veřejnosti se upevňuje jako sexuální objekt, uvádí web The Sun.

Nikdy se jí nelíbilo, že ji lidé během její kariéry nebrali vážně a dívali se na ni svrchu. ,,Nejsem oběť, jsem přeživší. Jsem naživu, abych mohla vyprávět svůj příběh.“ V životě Pamely Anderson byl jeden klíčový muž, a to kontroverzní hudebník Tommy Lee. Seznámili se na silvestrovském večírku v roce 1994 a oba potvrdili, že to byla láska na první pohled. Přesto se jejich milostný příběh začal psát o měsíc později, když Pamela odcestovala do Mexika. Následně se vzali.

V únoru 1998 už byli rozvedení, během tří let manželství zplodili dva syny a stihli natočit nejslavnější sexuální video všech dob. Na veřejnost se dostalo nedopatřením, když ho z jejich domu ukradl údržbář. O několik dní později se pikantní záběry začaly šířit po celém světě, píše web Daily Mail. Pak přišla první krize, po níž následovaly stále vážnější problémy a jedním z nich bylo fyzické násilí. ,,Dostala jsem se do šílených situací, ale přežila jsem to.“

Zdroje: Youtube, Daily Mail, The Sun