Anička Slováčková obrátila: Chci děti vlastní i adoptované!

Přidat na Seznam.cz

Před pár lety hlásila Anička Slováčková (26) do světa, že na lásku příliš nevěří. Nyní však zpěvačka změnila názor, a nejen že si myslí, že lásku si zaslouží každý, také by ráda měla děti. Počítá ale i s adoptovanými!

Zpěvačka a herečka v jednom v minulosti bojovala s rakovinou prsu a také vyrostla v prostředí sporů jejích rodičů Felixe Slováčka (79) a Dády Patrasové (66). To zřejmě bylo příčinou, proč Anička nevěřila v pohádkové happyendy.

„Já když budu mít člověka, kterého budu mít ráda, tak s ním samozřejmě budu chtít mít děti,“ řekla aktuálně Blesku Anička, čímž potvrdila, že názor změnila.

„Dokážu si představit, že bych měla děti i adoptovaný, když by to z nějakého důvodu nešlo. Nebo bych i ráda k vlastním dětem nějaké adoptovala, protože těch dětí, které rodinu nemají, běhá po světě miliardy…,“ zamyslela se Slováčková, která je aktuálně bez partnera.

„V posledních letech jsem se přesvědčila o tom, že láska existuje, ať už k sobě samotné, nebo k ostatním,“ prozradila důvod přehodnocení svých postojů Anička, která v rozhovoru pro Denik.cz řekla, že se snaží být pozitivní.

A my držíme palce, aby se ta pravá láska dostavila!

Zdroj: Blesk, Denik.cz