Jak začít se sextingem? Jděte na to pomalu a nezapomínejte fantazírovat

Přidat na Seznam.cz

Sexting může být někdy trochu zastrašující, bez ohledu na to, zda jste nikdy předtím sexting neprovozovali, nebo jste v jeho umění dobře zběhlí. Proto vám v tomto článku přinášíme tipy, jak se při sextingu s partnerem cítit pohodlněji.

Co je vlastně sexting?

Sexting je posílání sexuálních textových zpráv. Často zahrnuje také zasílání nahých nebo polonahých fotografií a explicitních videí vás samých, vysvětluje WebMD. K sextingu může docházet prostřednictvím zpráv na mobilních telefonech nebo prostřednictvím jiných služeb pro zasílání zpráv a přímých zpráv na stránkách sociálních médií. Sextovat mohou lidé jakékoli věkové skupiny. Technicky zdatní dospívající a mladí dospělí však tento způsob sexuálního spojení používají nejčastěji. Jak tedy na něj?

Jak začít se sextingem?

Zjistěte, zda má váš partner zájem

Než začnete partnerovi psát sexy zprávy, je dobré zjistit míru jeho zájmu o sexting, radí magazín TheEveryGirl. Můžete jít přímou cestou a rovnou se ho zeptat, co si o sextingu myslí a jestli by mu byl otevřený. Nebo můžete dát najevo své pocity a nenápadně toto téma nadhodit v rozhovoru a sledovat, jak zareaguje. Pokud jste tomu oba otevřeni, proberte a stanovte základní pravidla a hranice, díky kterým se budete oba cítit dobře a sexting bude příjemnější.

Vyberte si správný čas

Klíčové je také načasování. I když může být přiznaně sexy myslet na škádlení svého partnera, zatímco je na pracovní schůzce, někdy to není úplně vhodné. Než zahájíte sexting, je dobré se partnera zeptat, co dělá nebo zda nemá čas.

Začněte pomalu

Je důležité začít pomalu, zvyšovat sexuální napětí, budovat očekávání a uvolnit sextingovou konverzaci flirtováním a sexy psaním. Nejprve začněte frázemi jako: „Chceš vědět, na co právě myslím?“ nebo: „Přivádí mě k šílenství, když se dotýkáš mých zad a líbáš mě na krk“. A odtud veďte sexting dál.

Pošlete dráždivou fotku

Někdy je dobré nechat něco na fantazii. Drážděte partnera fotkou určité části těla, například rtů, krku, poprsí, stehen, zadečku nebo jiné erotogenní zóny. To, jak moc riskantní budete, záleží jen na vás. Jen se ujistěte, že mu důvěřujete, když mu posíláte fotografie svého nahého těla.

Využijte své fantazie

Probírat své fantazie a nejhlubší touhy v reálném životě není vždy úplně snadné. Sexting vás však může zbavit pocitu trapnosti, a tak partnerovi můžete říci o  všech sexuálních fantaziích, pohybech nebo hraní rolí. Dejte partnerovi najevo, co se vám honí hlavou, a zeptejte se ho, jak se při svých fantaziích cítí a jaké jsou i jeho představy.

Zůstaňte ve své komfortní zóně

Sexting by měl být pro vás a vašeho partnera příjemným a vzrušujícím zážitkem. Pokud je vám něco nepříjemné, nenuťte se do toho!

Sexting ale také přináší spoustu dalších výhod. K nim se například řadí zvýšení sebevědomí, okořenění vašeho vztahu, může vám pomoci se otevřít, co se vaší sexuální touhy týká a podporuje zdravé sexuální zdraví. Proč ho tedy nevyzkoušet také?

Zdroj: theeverygirl.com, webmd.com, Youtube