Tereza Brodská o svých rodičích: Brejchová a Brodský ji odložili už jako miminko v šesti týdnech!

Přidat na Seznam.cz

Herečka Tereza Brodská (54) měla sice vždy ráda své biologické rodiče, ale některá traumata z dětství si odnesla i do dospělého života. Její rodiče, herečka Jana Brejchová (82) a herec Vlastimil Brodský (†81), ji jako miminko odložili!

„Říká se, že citové pouto si děti vytvářejí do nějakých pěti šesti let. A to jsem byla u mámy Blanky a táty Ládi. Starali se o mě od mých šesti týdnů,“ prozradila Brodská smutnou skutečnost. Jak uvedla herečka pro Český rozhlas, k Brejchové a Brodskému se odstěhovala až těsně před nástupem do školy, do té doby ji jen jezdili navštěvovat.

Když se pak slavný pár rozešel, Brejchová si našla nového partnera. „Ve třinácti jsem se s mámou stěhovala k panu Hanzlíkovi, naši se rozvedli,“ řekla Tereza s tím, že život s otčímem a hercem Jaromírem Hanzlíkem byl doslova peklo.

Rodičům ale nic nevyčítá. „Beru to tak, že co člověka nezabije, to ho posílí. Všechno, co mi (Brejchová) připravila, mě opravdu posílilo. I to, že jsem se už v sedmnácti odstěhovala z domova, protože tam pro mě nebylo možné fungovat. S panem Hanzlíkem to nešlo. Odstěhovat se takhle brzo byl nejlepší krok, jaký jsem mohla udělat,“ stojí si za svým herečka.

Brodská má náš obdiv za to, že rodičům odpustila a nechová k nim zášť.

Zdroj: Instagram, Český rozhlas