Denisa Nesvačilová si není jistá v kramflecích: V líčení pleti si přijde levá!

Přidat na Seznam.cz

Ačkoliv je Denisa Nesvačilová ženou, která péči o pleť věnuje určitý čas, v líčení si moc jistá není. Dokonce přiznala, že se do ničeho složitého raději nepouští, sic by riskovala, že bude celá flekatá. Vystačí si se základními produkty, jako je řasenka nebo tvářenka.

Spousta žen si nedokáže představit, že by vyšla ven bez nalíčení tváře. Mezi ně rozhodně nepatří herečka Denisa Nesvačilová. Může za to především skutečnost, že je jí cizí nadání vykouzlit na pleti něco hezkého a přijatelného. Používá pouze to nejzákladnější, vlastnění více produktů by vedlo spíše ke katastrofě.

Mám řasenku, rtěnku a teď jsem si koupila nějaká zdravíčka. Moc to ale neumím používat, a když si to na sebe nanesu, jsem vždycky flekatá,“ přiznala v rozhovoru s časopisem Sedmička.

Jak však podotýká, nejdůležitější je celková starost o pleť. Za nejoblíbenější a nejúčinnější produkt považuje levandulový olejíček, který je prý hotový zázrak. „Dávám si ho před spaním na hydrataci a úplně neuvěřitelně voní. Potom mají úplně fantastický avokádový krém, jenž je na vrásky i kruhy pod očima. Ten si rozetřete třeba ráno, když si čistíte zuby, a ono to během pěti minut stáhne kruhy a fleky pod očima. To je pecka!“ popsala produkty, které patří mezi její oblíbence.

Jelikož jde Denisa z role do role, často si užívá hýčkání maskérů a stylistů. Starost s líčením jí tak mnohdy odpadá. Kombinace zrzavých vlasů i štíhlé postavy z ní dělá žádanou ženu, ať se to týče rolí, nebo mužské pozornosti. Krásným tvarům vděčí díky genům, ale především gymnastice, které se věnovala od dětství. A taky tanci, ten je pro ni momentálně velkou vášní.

Zkouším různé taneční styly. Tanec je pohyb, při kterém používáte všechny svaly a ani si nevšimněte, že pálíte kalorie. Já jsem taková čamrda. To mi vždycky říkávala moje babička, že jsem taková její čamrda,“ svěřila se před časem iDnes.cz.

Zdroje: Sedmička, iDnes.cz, Instagram