Courteney Cox z Přátel jako vzor všech žen: Její účes je hitem letošního podzimu!

Přidat na Seznam.cz

Sociální média jsou zaplavena novým vlasovým trendem, který zosobňuje hvězda seriálu Přátelé Courteney Cox! Projděte si její účet na Instagramu a budete si přát, aby byla vaší nejlepší kamarádkou! Pojďte se inspirovat a nechat se učesat jako tato hollywoodská hvězda.

V jednu chvíli se tulí ke svému psovi a hraje v zábavných filmech s herci z filmu Shining Vale a v další moment se učí řídit luxusní auto v Irsku a vytváří videa o tweetech Kanyeho Westa. Je to skvělá holka, která se vždycky umí bavit. Zatímco však žije svůj nejlepší život na očích veřejnosti, rodačka z Alabamy se soustředí i na vytvoření soukromého, klidného útočiště doma.

„Společně se snažíme o dobré zdraví, dobré návyky a wellness rutinu, díky níž se cítíme, že se snažíme být co nejlepší – tak proč tuto filozofii nerozšířit i na domácí péči?“ ptá se.

Courteney není jediná celebrita, která udává trendy v kráse. Ačkoli účes á la Cox nebyl v době uvedení Přátel tak populární, protože všichni chtěli hladký postupný střih jako Rachel, v současné době vévodí TikToku a je téměř jisté, že překročí hranici možné sledovanosti.

Jak na to:

Vzhled, který uvidíte, nosila Courtney v první a druhé sérii seriálu Přátelé. Jedná se o asymetrický účes po ramena se spoustou vrstev, díky nimž vypadá nadýchaněji a vzdušněji. K úpravě účesu stačí kulatý kartáč a trochu laku na vlasy.

Zdroje: Ženský čas, Instagram