Dívka se proslavila jako zombie Angelina. Napodobovat Agelinu Jolie se jí nevyplatilo, musela strávit za mřížemi

Přidat na Seznam.cz

Plastické operace, kosmetické úpravy, make-up a úprava fotek umožňují mnoha lidem (nejen) na internetu zcela proměnit svůj vzhled. A zatímco se někteří snaží pouze zakrýt nějaké ty nedokonalosti, jiní se snaží vypadat jako hollywoodské hvězdy. Tato mladá dívka je ale důkazem toho, že ne vždy se to vyplatí.

Podstoupila 50 operací, aby vypadala jako Angelina Jolie

Íránská dívka Sahar Tabar se proslavila v roce 2019 poté, co podstoupila plastickou operaci, aby vypadala jako Angeline Jolie, ale díky procedurám vypadala jako velmi vyhublá a strašidelná verze populární herečky. 21letá dívka řekla, že podstoupila některé kosmetické procedury, jako je plastika nosu a výplně rtů, ale její fotky jsou prý upraveny ve Photoshopu. Dříve ale tvrdila, že vzhled byl výsledkem 50 kosmetických operací, píše web Hindustant Times, což nebyla pravda. Její fotky obletěly internet a za svůj děsivý vzhled nakonec mladá slečna nesla i následky.

Později téhož roku byla Sahar zatčena a uvězněna na deset let podle přísných íránských zákonů o rouhání. Díky silným protestům, a snad i proto, že aktivisté napsali dopis samotné Angelině Jolie, byla dívka po 14 měsících propuštěna, píše web India TV News. Zdá se, že Sahar se během svého pobytu ve vězení změnila, protože řekla: „Chtěla jsem být slavná už od dětství, bylo to mnohem jednodušší než stát se hercem. Jsem si jistá, že už si Instagram nedám ani do telefonu, natož abych měla profil.“

Kdo je Sahar Tabar a co prozradila o svém vzhledu

Sahar Tabar, vlastním jménem Fatemeh Khishvand, se v roce 2017 proslavila svými vychrtlými „zombie“ fotografiemi na Instagramu. Tabar, narozená v Teheránu, přesvědčila lidi k tomu, aby věřili, že její vzhled byl způsoben zpackanou plastickou operací. Tabar přiznala, že podstoupila nějaké kosmetické procedury, včetně plastiky, výplní a liposukce, nicméně ty děsivé snímky byly výsledkem „líčení a úprav“, píše web First Post. Zdá se, že Sahar Tabar byla zadržena pouze v souvislosti s jejími příspěvky na Instagramu. Zajímavé je, že Sahar se k podvodu přiznala už v roce 2017, když řekla, že často upravovala fotky, aby se pobavila.

zdroj: India TV News, Hindustant Times, First Post