André Traveler- černoch, který cestuje po Česku a Slovensku, ochutnává tradiční jídla a miluje slepice

Přidat na Seznam.cz

André Traveler je cestovatel a úspěšný youtuber, který putuje po českých a slovenských vesnicích a objevuje tradiční jídla a místní kulturu. Jeho videa, kde s nadšením ochutnává různé české a slovenské speciality se staly mezi lidmi velmi oblíbené.

André pochází z Anglie, ale nyní žije v České republice. Jeho vášeň pro natáčení videí začala, když cestoval po Moravě v České republice, komunikoval s místními obyvateli ve vesnicích a dokumentoval obecný život a kulturní tradice.

Na svém youtubovém kanále má už přes 70 tisíc sledujících. Úspěšný je i na instagramu a tiktoku. Videa a vtipné příspěvky přidává několikrát do týdne.

Na jeho videích je také vidět, že má rád slepice, protože je často vyhledává a když na ně narazí nadšeně křičí „slepice, slepice“ a běží za nimi. Jeho videa jsou plná vtípků a hezkého zachycení kulturních tradic naší země.

@andretravelerofficial SLEPICE 😂 #fyp #funny #humour #viral #fypage #trending ♬ original sound – andretravelerofficial

Na videích je vidět často překvapení místních, kdy za nimi přijde přátelský muž tmavé pleti, kteří umí poměrně dobře Česky a s nadšením si objednává pivo a slivovici. Po vesnicích cestuje často i se svou přítelkyní Alžbětou, která ho občas na cestách natáčí.

Dá se říci, že André nabízí Čechům a Slovákům možnost jak nahlédnout do jejich kultury i když on sám je původně z kultury velmi odlišné.

Zdroje: Youtube, Instagram