Chcete být štíhlí a mít krásnou pleť i po padesátce? Vyzkoušejte recept americké modelky Cindy Crawford a hned se budete cítit lépe!

Přidat na Seznam.cz

Na světě pravděpodobně nenajdete jediného člověka, který by neznal jméno Cindy Crawford. Při pohledu na její tělo však máte pocit, že nestárne. Navíc sama přiznává, že přibývající léta jí stres nepřinášejí. Jak se jí daří vypadat mladistvě a krásně i v 56 letech? Modelka zveřejnila recept, který musíte vyzkoušet i vy!

Cindy Crawford ukončila svou aktivní kariéru v roce 2000. Její fotografie se sporadicky objevují v prestižních módních časopisech, ale většinu energie nyní věnuje rodině, seberozvoji a vlastní kosmetické řadě Meaningful Beauty. Zaměřuje se především na péči o zralou pleť. Jak uvedla na svém Instagramu, základem její péče o pleť je používání opalovacího krému, který je v kosmetickém průmyslu známý také jako SPF. Ráno po vyčištění pleti se vždy namaže denním krémem s ochranným faktorem SPF. K líčení používá bronzer a voděodolnou řasenku. To ale není vše!

Vlasy pravidelně vyživuje

Při péči o tělo by se nemělo zapomínat na naší korunu krásy. Modelka přiznala, že po letech barvení a namáhání už její vlasy nejsou tak silné jako dřív. Po umytí používala kondicionér. Ale i v péči o vlasy dbá na používání produktů s ochranným faktorem SPF, které chrání před slunečními paprsky. Především vlasové oleje dobře dodávají vlasům vlhkost, zejména v horkých letních dnech.

Zdravá strava a dostatek vody

Hlavním bodem její krásy je zdravá strava. Saláty a ovoce, tvoří asi 80 procent jejího jídelníčku. Když vaří pro rodinu, nedělá jí problém udělat těstoviny s masovými kuličkami. Ráda pije zelený čaj a obyčejnou vodu, protože neobsahuje žádné skryté kalorie. Jak uvedla na Instagramu, snaží se omezit kofein, který jí dříve způsoboval žaludeční potíže, zejména pokud si kávu dopřávala na lačno.

Nejlepší způsob, jak začít den, je zdravé smoothie

Modelka na Instagramu zveřejnila recept na své oblíbené domácí smoothie, které dokáže dobře nastartovat den. Prý jí dodá energii až na několik hodin. Můžete to zkusit i vy. Ingredience stačí smíchat v mixéru a jednoduše vypít.

K přípravě budete potřebovat:

  • 1 šálek mandlového mléka⠀
  • 1/3 mraženého banánu⠀
  • 1 šálek čerstvých špenátových listů⠀
  • 10 lístků čerstvé máty⠀
  • 25 gramů proteinového prášku
  • 2 lžičky zeleného ječmene v prášku
  • hrst kakaových bobů

Zdroje: Instagram, Autorský text