Pokud budete pít kávu s touto přísadou, budete mít méně vrásek!

Přidat na Seznam.cz

Jennifer Aniston je rozhodně jednou z těch hvězd, které jako by nestárly. Se svou zářivou pletí vypadá stejně svěže a mladě jako za dob seriálu Přátelé. Nyní víme, jaký rituál jí k tomu pomáhá! Přesněji řečeno, je to složka v její kávě, která poskytuje účinek proti stárnutí.

Jaký je její tajný trik?

Pokud jde o krásu, Jennifer Aniston se řídí heslem: „Pravá krása vychází zevnitř“. Herečka je známá tím, že se udržuje v kondici díky józe, meditaci a vyvážené stravě. Pro zdravý start do nového dne si 52letá žena každý den přidává do kávy kolagenový prášek. Kolagen je tedy tajnou složkou, díky níž Jennifer vypadá zářivě krásně!

Co je kolagen?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně vyskytuje v našem těle. Zajišťuje, že pojivová tkáň je krásně pevná a pokožka je pružná. V mládí je kolagenová kostra stabilní a pevná, proto naše pleť vypadá hladká a bez vrásek. Od 25. roku věku však hladina kolagenu v těle klesá, a proto se tvoří první vrásky. Proti tomuto procesu může pomoci dodávat bioaktivní kolagen zevnitř. Jennifer Anistonová dělá vše správně, aby zabránila stárnutí pleti – a vy můžete také! Kolagenový prášek je k dostání v lékárnách nebo dobře zásobených drogeriích.

Recept na kolagenovou kávu

Příprava nápoje proti stárnutí je velmi snadná a rychlá:

  • připravte si kávu jako obvykle
  • přidejte 1-2 lžičky kolagenového prášku
  • důkladně míchejte, dokud se prášek zcela nerozpustí

Díky prášku je káva obzvláště krémová. A nebojte se, chuť se nezmění, protože kolagen je obvykle bez chuti. Mimochodem, kolagen si samozřejmě můžete přidat do smoothie nebo džusu.