Nový trend halenek pro jaro 2022: S tímto detailem je prostě musíte mít

Přidat na Seznam.cz

Jak lépe oslavit začátek jara než novým módním trendem, který si zamilujete? Prozradíme vám, proč jsme si oblíbili halenky se šněrováním.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč má jaro svou vlastní módu? Je jasné, že se všichni těšíme na léto, ale právě módní trendy na období, než se konečně dočkáme, nám mohou pomoci přečkat to čekání! Móda je prostě zábava. A i když je léto ještě dál, než bychom si přáli, můžeme se na něj pomalu připravit.

Existují opravdu skvělé módní trendy, které se nosí právě teď. Nejžhavějším objevem jsou halenky se šněrováním.

Ty jsou často s volány nebo jinými speciálními akcenty a mohou být vázány jednoduše nebo s dvojitým zapínáním vpředu. Mnoho modelů navíc působí lehce sedmdesátkovým dojmem, mají rozšířené rukávy a poměrně volný střih.

Ať už barevné, vzorované, jednoduché nebo extravagantní, v tomto trendu halenek, které opravdu patří do našeho jarního šatníku, se najde kousek snů pro každou z nás. Například zvířecí potisky jsou v roce 2022 opravdu na denním pořádku. Oblíbené jsou zejména potisky zebry, hada a krávy.
Šněrovací halenky jsou nejen moderním protějškem klasických halenek pro všední den, ale díky svému hravému postoji také skutečně zaujmou! Lze je kombinovat jak ležérně, tak i jako vynikající stylové kousky. Náš oblíbený vzhled tohoto módního must-have pro jaro je rozhodně celoplošná verze. Trend šněrování zde doplňují stejně módní dvoudílné šaty, které se na jaře opět budou nosit.

Podívejte se na některé inspirující outfity:

Vybrali jste si? Určitě ano. Jarní a letní ulice se s tímto trendem promění v malou městskou džungli.

Zdroj: Glamour