Duchovní význam toho, proč se budíte ve tři ráno

Přidat na Seznam.cz

Možná vás nezajímají teorie, které všichni vymýšlejí, ale stojí za to znát duchovní významy, které se skrývají za probuzením v určitou noční hodinu. Konkrétně, probuzení mezi druhou a pátou hodinou ranní, může znamenat mnoho zajímavých věcí. Portál YourTango má k tomu překvapivé vysvětlení.

Pokud se vám stává, že se budíte ve tři hodiny ráno a nemůžete usnout, může to vypadat následovně. Je čtvrtek večer a vy usínáte u seriálu. V poslední době jste toho moc nenaspali a dnes je noc, kdy se cítíte neskutečně vyčerpaní. Po deseti minutách usínáte velmi hlubokým spánkem. Po několika snech a jedné noční můře se ocitnete vzhůru, rozhlížíte se po potemnělém pokoji a hlavou se vám honí nejrůznější myšlenky, většinou špatné, a také dlouhý seznam všeho, co musíte udělat, ale ještě jste se k tomu nedostali.

Proč se pokaždé budíte ve tři ráno?

Možná existuje duchovní význam, který vysvětluje, proč se každou noc budíte ve tři hodiny ráno nebo zhruba ve stejnou dobu.
Jste typ člověka, který snadno usne, protože jste skutečný neohrožený bojovník? Nebo ležíte vzhůru a přemýšlíte, proč vás bohové spánku probudili v tak zvláštní noční dobu?

Mnoho lidí zažívá probuzení ve tři hodiny ráno a nechápe, co to může znamenat. Nejčastějším vysvětlením probuzení ve tři hodiny ráno je, že prožíváte duchovní probuzení! Ano, je to tak. Někteří tvrdí, že třetí hodina ranní je hodinou, kdy se duchovní a fyzický svět oslabují. Možná chce něco z duchovního světa vaši pozornost nebo se vás váš anděl strážný snaží upozornit na důležité zprávy.


Duchovní významy probuzení ve tři hodiny ráno:

Probouzíte se ve tři hodiny ráno, protože prožíváte neuvěřitelný smutek. V těchto hodinách je běžně vše spojeno s ohromujícím pocitem smutku. Možná se v tuto dobu probouzíte proto, že se vaše podvědomí cítí na dně kvůli něčemu, co jste prožívali. Nejlepší, co můžete udělat, pokud se takto cítíte, je pokusit se najít důvod, proč jste se cítili smutní. Než půjdete spát, věnujte se činnostem, které vám do života přinášejí radost.

Vracíte se ze světa snů prostřednictvím astrální projekce. Pravděpodobně jste o tomto pojmu jednou nebo dvakrát slyšeli, ale zatím jste se pravděpodobně nepustili do hlubšího zkoumání toho, co tento jev vlastně je. Astrální projekce je mimotělní zážitek a popisuje se jako bdělý sen, smíšený se zážitkem blízké smrti. Tyto zážitky mohou změnit život a jejich pravdivost se potvrdí, když lidé odhalí věci, které se během astrální projekce dozvěděli a které nemohli poznat jiným způsobem.

Jste svým vlastním nejhorším kritikem. Možná jste na sebe a na práci, kterou vytváříte, velmi přísní, a to pro vás může být znamení, abyste na sebe ubrali! Ne všechno, co se týká vás nebo vašeho života, musí být dokonalé. Stavíte sebe i ostatní na vysoký piedestal, ale jakmile některý z nich tato očekávání nesplní, neuvěřitelně vás to frustruje.

Váš anděl strážný vás může kontaktovat ve tři hodiny ráno. Pokud jste se někdy probudili ve 3:33 ráno, může to být znamení, že se vás váš anděl strážný snaží kontaktovat! Všechny ty věci, za které jste se modlili nebo které jste manifestovali, se vám nyní vrací, a to v duchovní podobě! Jak úžasné je, že k vám v době zranitelnosti přichází váš vlastní anděl, aby vám pomohl pochopit, proč na některé z těchto věcí možná myslíte?

Zdroj: yourtango.com