Jaký může být duchovní význam cukání horního a dolního rtu?

Přidat na Seznam.cz

Jemné záškuby v jakékoli části těla jsou velmi zvláštním pocitem, a zvláště když se jedná o záškuby rtů. I když je to obvykle neškodné, může být cukání rtů velmi nepříjemné. Víte, proč vám rty cukají?

Často se může zdát, že pro záškuby není žádné vysvětlení. Ukazuje se, že existuje několik zdravotních potíží, které mohou způsobovat záškuby rtů. A pokud to nevysvětluje, možná vám napoví některá z těchto pověr o cukání rtů, píše web YourTango.

Pověry o cukání pravého horního rtu

Pravá strana těla je pozitivní stranou. To znamená, že když cítíte pocity na částech těla na pravé straně těla, aktivuje se pozitivní energie. Pokud vám tedy cuká pravý horní ret, je to považováno za dobré znamení.

Prosperita

Jednou z nejčastějších pověr o cukání horního rtu je, že se k vám blíží štěstí a bohatství. Pokud vám cuká horní ret na pravé straně, znamená to, že se brzy setkáte se zvýšením příjmů. Doporučuje se však, abyste si toto zvýšení bohatství nechali pro sebe, abyste se vyhnuli závisti ostatních.

Zlepšení vztahů s rodinnými příslušníky

Další pověra o cukání pravého horního rtu říká, že se vám zlepší vztahy s rodinnými příslušníky. Pokud jste muž, zlepší se vám vztahy s ženskými členy rodiny, jako jsou matky a sestry. Pokud jste žena, budete mít stejné vztahy s mužskými členy rodiny.

Zdravé vztahy

Pokud vám cuká pravý horní ret, podle jedné pověry to znamená, že brzy najdete lásku. Ba co víc, bude to s někým, kdo do vašeho života přinese pozitivní změnu.

Pověry o cukání pravého dolního rtu

Cestování

Cukání pravého dolního rtu je znamením, že narazíte na příležitost k cestování. Ať už je to někde blízko nebo daleko, cukání spodního rtu na pravé straně znamená, že cesta bude zábavná, povede k trvalým vzpomínkám a přinese štěstí.

Ztráta peněz z hazardních her

Zatímco se má za to, že cukání pravého horního rtu přináší finanční prosperitu, mějte se na pozoru, pokud cuká pravý dolní ret. Znamená to, že prohrajete peníze při hazardních hrách, ať už v kasinu nebo na losy.

Pověry o cukání levého horního rtu

Oproti pravé straně aktivuje levá strana těla negativní energii. Pokud vám tedy cuká levý horní ret, věří se, že je to špatné znamení.

Ztráty

Předpokládá se, že záškuby levého horního rtu vyvolávají opačné účinky než záškuby pravého horního rtu. Pokud tedy pocítíte záškuby levého horního rtu, místo prosperity budete trpět ztrátou.

Zhorší se vám vztahy s rodinnými příslušníky

Pokud vám cuká levý horní ret, předpokládá se, že svůj život povedete s hněvem. To může znamenat, že se budete více hádat a napínat vztahy s rodinnými příslušníky.

Rozchod

Cukání horního rtu na levé straně může znamenat, že váš vztah je v ohrožení. Vzhledem k tomu, že vaše jednání má kořeny v hněvu, může být pro vás obtížné urovnat hádku nebo se stanete iracionálními.

Pověry o cukání levého dolního rtu

Pokud vám cuká levý spodní ret, může to znamenat, že o vás někdo šíří pomluvy nebo dokonce pravdu. Ať už tato osoba říká cokoli, může to zničit vaši pověst.

Cukání horního a dolního rtu

Přátelství

Pokud vám při rozhovoru s někým cuká horní nebo dolní ret, je to dobré znamení. Předpokládá se, že to znamená, že v blízké budoucnosti potkáte nové přátele. Můžete také narazit na staré přátele, které jste už dlouho neviděli. Pokud však při rozhovoru cuknou oba rty současně, znamená to, že narazíte na někoho, koho nemáte rádi.

Změna zdravotního stavu

Pokud vám cukají oba rty, předpokládá se, že se to brzy projeví na vašem zdravotním stavu. Může jít o dobrou věc, jako že se stávající stav zlepší nebo zcela vyléčí nebo naopak.

Zdroj: yourtango.com