Úplňkové rituály, které mohou výrazně změnit váš život: Přitáhněte si lásku nebo vykouzlete peníze

Přidat na Seznam.cz

Úplněk má zvláštní moc. A během ní k sobě můžete opravdu hodně přitáhnout. Tedy pokud víte, jak na to. Inspirujte se spiritualitou, která údajně funguje. Říká se, že právě během úplňku jsou naše emoce zesílené a otevírá se nám přístup k představivosti a intuici. Mnohokrát se v této době necháme unést tím, co právě prožíváme, ať už v pozitivním, nebo negativním smyslu. Jsme náchylnější k hádkám, ale také ke smíření. A v neposlední řadě je to čas, kdy si můžeme opravdu připomenout spoustu věcí, které nás trápí.

Kdysi dávno se za úplňku prováděly různé rituály a věřilo se, že je vše intenzivnější a splní se nám to, o čem sníme. Dnes si to můžete vyzkoušet. Jak na kouzlo lásky a přitahování peněz? Za vyzkoušení nic nedáte.

Rituál kouzla lásky

Budete potřebovat dvě růžové svíčky, růženín, zrcadlo, květinu, papír a pero. Umyjte zrcadlo ve vodě, osušte ho, položte vedle něj svíčky a pod něj růženín. Napište si na papír, jak si představujete, že by měl váš partner vypadat, jak by se měl chovat, a buďte ve svých představách co nejkonkrétnější.

Rituál k přilákání peněz

Připravte si šest zrnek černého pepře, hrst rýže, dvě uzavíratelné sklenice a dvě zelené svíčky. Ano, barva svíček hraje roli, zelené přitahují finance, růžové lásku, takže to neměňte. Rozdělte rýži do sklenic a do každé dejte tři zrnka pepře. Jednu sklenici umístěte na chodbu, druhou do kuchyně. Mějte je vždy na dohled. Zapalte svíčky a nechte je zcela dohořet.

Koupel za úplňku

Když měsíc svítí nejjasněji během úplňku, zvažte malou sebereflexi. Koupel ve světle úplňku vás spojí s jeho energií a také vás očistí. Měli byste si najít pláž, řeku nebo jezero, kde vás nebude nic rozptylovat.

Nalaďte se na přírodu a poslouchejte své tělo

Obklopení přírodou má uklidňující a uzemňující účinky. Pokud v době úplňku zesílíte své volání k přírodě, může vám to pomoci uklidnit znepokojivé pocity nebo objasnit nezodpovězené otázky. Čas strávený v přírodě má léčivé účinky a může vašemu tělu pomoci lépe se naladit na jeho přirozený rytmus. Najděte si místo, kde se můžete v klidu posadit a vnímat její nádheru, nebo se vydejte na procházku či výlet do lesa.

Zdroje: Woman’s day, Farmersalmanac