Superúplněk v srpnu. Vlastnosti znamení Vodnáře se v době úplňku se mají projevit ve všech z nás, bez ohledu na to, které jsme znamení

Přidat na Seznam.cz

V prvních srpnových večerech se na obloze rozzáří první letošní superúplněk. Tento kosmický fenomén, který se odehraje v originálním a přátelském znamení Vodnáře, přinese nejen krásnou podívanou, ale i významný vliv na naše životy.

Superúplněk je jev, kdy Měsíc, nacházející se ve fázi úplňku, je zároveň v nejbližším bodě své dráhy k Zemi. Díky tomu se nám bude zdát větší a jasnější než obvykle. Tuto neobyčejnou podívanou nám nabídne Měsíc 1. srpna ve večerních hodinách. Pokud nám bude přát počasí, půjde o jeden z nejkrásnějších úplňků tohoto roku.

Vlastnosti znamení Vodnáře se v době úplňku projeví ve všech z nás, bez ohledu na to, které znamení nám horoskop přisuzuje. Vodnář je známý svou originalitou, spontánností a někdy i výstředností. Toto období je ideální pro relaxaci a zábavu a měli bychom se vyhýbat náročným pracovním činnostem. Vodnář nás učí, abychom se soustředili na sebe, ale nezapomínali přitom na druhé. Superúplněk vás může inspirovat k tomu, abyste se vydali novými cestami, hledali nové způsoby jednání a uplatnili své schopnosti. Vodnář vás povzbudí, abyste byli kreativní, originální a sdíleli své nápady s okolím.

Z hlediska zdraví je dobré vědět, že znamení Vodnáře vládne našim nohám. Proto bychom měli v době úplňku věnovat zvláštní péči svým kotníkům a lýtkům a dopřát jim třeba vodní masáž. Superúplněk ovlivní nejvíce ty z nás, kteří se narodili v prvních deseti dnech znamení Vodnáře, Lva, Býka a Štíra. Úplněk také podporuje dynamickou mentální sílu, originalitu a touhu po osobní svobodě, což jsou typické vlastnosti planety Uran, která je vládcem znamení Vodnáře.

Zdroj: autorský článek, Parade