4 nejjednodušší způsoby, jak vylepšit kancelářské prostory a maximalizovat produktivitu

Přidat na Seznam.cz

Kreativní a spokojené kancelářské prostory mají významný vliv na produktivitu. To má následně pozitivní dopad na úspěch vašeho podnikání. Ukazuje se, že do kanceláře lze zakomponovat spoustu jednoduchých a úsporných dekorativních triků, díky nimž se člověk může cítit inspirovaný, motivovaný a plný energie. Ve skutečnosti mohou zútulnit pracoviště a pomoci zaměstnancům stát se aktivnějšími a společenskými.

Jedním z efektivních způsobů je výběr originálních 3D tiskovin, digitálních uměleckých děl a rytin v muzejní kvalitě. Navštivte špičkovou galerii výtvarného umění, v níž jsou z galerie vystavena současná umělecká díla nejvýznamnějších malířů, fotografů a sochařů, která odrážejí kulturu a koncepty, jak tvrdí odborníci. Sdělte personálu své požadavky a nechte se provést procesem výběru toho správného díla pro vaše kancelářské prostory.

Změna vzhledu stěn

Vyplňte stěny vstupní haly nebo recepce obrazy, fotografiemi a sochami ze špičkové galerie moderního umění. Nezapomeňte si vybrat z rozsáhlé sbírky umění, které je kombinací materiálů, metod, konceptů a témat odlišných od tradičních uměleckých forem. Ty mají schopnost odstraňovat stres a zlepšovat pohodu zaměstnanců. Dále je umění spojováno se zvýšením produktivity spolu se zlepšením estetiky prostoru.

Zapojení přírody

Je známo, že příroda zvyšuje kreativitu, protože vše zelené a živé ve spojení s venkovním prostředím v práci může zlepšit pohled na ni. Proto spolu s výtvarným uměním z nejlepší online umělecké galerie zvažte doplnění pracovního prostoru o zeleň. Pročistí vzduch a vytvoří klidné a relaxační prostředí. Pro decentní vzhled přidejte dekorativní květináče a vázy v mnoha barvách, tvarech a velikostech.

Zavedení světla

Optimální je přirozené světlo, a pokud to nejde, zvažte investici do kruhového osvětlení a nastavte ho na chladné pro optimální výsledky. Dále má světlo přímý vliv na pohodu a podporuje pocit uvolnění, stability a bezpečí. A konečně je to skvělý způsob, jak kromě uměleckých děl proměnit prostor.

Vision Board

Na tabuli je vždy většinou „vše pracovní“. Můžete však zvážit přidání prvku zábavy pomocí zajímavých fotografií, nepředvídatelných plakátů, Washi pásků a barevných magnetek, které jí dodají osobitost. Ve skutečnosti můžete také kreativním způsobem vyvěsit cíle organizace a motivační citáty pro působivý vizuální dojem. Ve skutečnosti může také vyjadřovat srdce a mysl společnosti a navodit zaměstnancům dobrý pocit pokaždé, když projdou kolem.

Zdroj: womendailymagazine.com