Je to osudová láska nebo jen románek? Jak poznat, zda to s vámi myslí vážně

Přidat na Seznam.cz

Už se nějakou dobu scházíte, vše je tak nějak dokonalé na pohled, ale přesto máte pocit, že jsou tam nějaké varovné signály? Intuice vám našeptává, že něco nesedí? Myslí to s vámi ten muž vážně?

Na počátku zamilovanosti často spoustu věcí přes ony známé růžové brýle nevidíme. Nebo máme za sebou špatnou zkušenost a tu si neseme i do dalších vztahů a stále máme nějaké pochyby „co když“. Podíváme se na jasná znamení, která nám prozradí, zda to s námi náš muž myslí stejně vážně jako my s ním.

Prvním varovným signálem bývá, že váš protějšek zcela zjevně plánuje vše bez vás. Své aktivity prožívá výhradně sám. Není tam žádný zájem o to strávit čas společně mimo postel. Výlet nebo jakákoli akce je vždy jen oznámena stylem „Pojedu tam a tam, chystám se tam a tam“. Otázka zda se přidáte, chybí.

Druhým varováním je, že se s vámi nechce prezentovat veřejně. Schůzky probíhají jen někde za zavřenými dveřmi. O pozvání do kina či na večeři si můžete jen nechat zdát. Jakoby vás chtěl utajit před okolím.

Třetím příznakem pouhého románku je taky to, že vás odmítá představit rodině. A nestojí ani o představení té vaši. A to ani již po několika měsících či roce vídání.

Čtvrtou červenou vlajkou bývá také fakt, že se nezajímá o vaše přátele ani vás nikam nevezme s těmi svými. A hlavně, vůbec s vámi nekomunikuje o budoucnosti spojenou s vámi. Muž, který s vámi hodlá zůstat nemá důvod vás tajit, píše web Extrafit.

Pátý důvod proč se zamyslet je také ten, že ho nezajímá jak se vlastně máte, zda něco nepotřebujete. Napíše vám pouze když se chce setkat, ale pak už zase marně čekáte na nějaký zájem. Neudělá si na vás čas, pokud ho potřebujete. Taky se cíleně dělá tajemný, aby si ověřil, že jste z něj tak nějak unesená a nutí vás to kontaktovat ho první. Tím si dodává muž jistotu, že jste z něj paf a může si s vámi dělat co chce.

Web Žena aktuálně dal prostor přímo muži, který se vyjádřil zcela jasně: „Pokud si na vás muž neudělá čas, nenaplánuje nějaký víkend nebo případně třeba dovolenou, je to divné. Zamilovaný chlap chce být se svou partnerkou co nejvíc, tady není mezi muži a ženami žádný rozdíl, takže pokud je „ten váš“ jiný, vypadá to, že vás prostě nemiluje.“

Pokud máte stále pochyby, vsaďte také na svou intuici. Ta vás nikdy nezklame. Cítíte-li jen maličké blikající varovné znamení, zbystřete dříve, než vám to poraní srdce.

Zdroj: Žena aktuálně, Extrafit