Její manžel musí mít fetiš nebo být gay: Proč je pro influencerku při těle podle lidí její muž příliš sexy?

Přidat na Seznam.cz

Poté, co se video populární influencerky, Kanaďanky Alicie McCarvell a jejího manžela stalo populárním, bojuje tato žna proti urážkám, podle kterých mají sledující pocit, že manželé nemohou být spolu kvůli rozdílným tvarům těla.

Alicia McCarvell a její manžel Scott McCarvell tvoří pár již od střední školy a nějakou dobu jsou šťastně svoji. V červnu zveřejnila influencerka, která má na TikToku více než pět milionů sledujících, video, na němž je se svým manželem zabalená do ručníků před zrcadlem. Po krátkém střihu se oba náhle objeví v elegantních večerních šatech. Takové videa jsou oblíbené zejména u párů. Video Alicie McCarvell a jejího manžela se však během krátké doby stalo velmi oblíbeným, bylo na něj kliknuto více než 45 milionkrát, a to jen kvůli jejich rozdílným tělesným tvarům, píše Glamour.

@aliciamccarvell My forever wedding date ♥️ @scottymc4 ♬ original sound – cam

„Jak může štíhlý, hezký muž milovat ženu s nadváhou?“

První urážky od uživatelů přišly rychle. Ti říkali, že Alicia a Scott „prostě nedávají smysl“ jako pár. Koneckonců je prakticky nemožné, aby štíhlý, pohledný a trénovaný muž miloval ženu s nadváhou. V komentářích se objevily výroky typu: „určitě bývala štíhlá“, „možná má fetiš“ nebo „možná je gay“. Alicia nejprve na komentáře hanobící její tělo reagovala s humorem, ale pak se rozhodla, že se k haterům jasně vyjádří ve druhém videu a podělí se o vzkaz se svými sledujícími.

„Moje video se stalo populárním a všichni víme proč. Zdá se, že v otázce standardů krásy si nerozumíme.“ Alicia dále říká, že když se svět podívá na ni a jejího partnera, okamžitě si cení jejího manžela více než jí, protože odpovídá určitým představám a vizuálně se k sobě jako pár nehodí. Lidé by se divili, jak může štíhlý, dobře stavěný muž milovat ženu, která má víc než pár kilo.

@aliciamccarvell

let’s address the trash beauty standards in the room ||••

♬ original sound – Alicia Mccarvell

Špatné standardy krásy

„Učíme se, že někdo, kdo je fyzicky zdatný, by nikdy v životě nemohl milovat někoho, kdo vypadá jako já. Protože nás vždy učili, že svou hodnotu počítáme podle těla.“ Právě proto jsou podle ní takzvané standardy krásy, kterým se tato žena a její manžel Scott McCarvell zřejmě podřizují, tak toxické a lidé, kteří se těmto „standardům krásy“ nepodřizují, za to budou vždy odsuzováni.

Alicia McCarvell tak předává poselství, které je tak důležité: kdyby neexistovaly standardy krásy, kterým se lze vyhnout, neexistovaly by žádné diskuse o tom, jak my sami a ostatní vypadáme, zda je pár „vizuálně kompatibilní“, nebo ještě hůře, zda si jeden druhého „zasloužíme“ jako pár, jen na základě vnějšího vzhledu.

Zdroj: Glamour, TikTok, redakce