Sexuální horoskop na prosinec 2022: Co jednotlivá znamení čeká?

Přidat na Seznam.cz

Zjistěte, na co se můžete ohledně sexu a partnerského života v prosinci těšit a co vás nemine. Možností je několik, jelikož planety jsou v pohybu a poslední měsíc roku se jeví jako velmi akční. Podle profesionální astroložky a poradkyně psychologie z Atlanty Donny Pageyové prosinec začínáme planetou Venuší, která ovládá náš milostný život a sexuální touhy. Naopak Mars vládne konfliktům a činům, píše WomensHealth.

Můžete se tento měsíc těšit, že se vrátíte k lidem a věcem, které máte rádi. Ve vztazích zhodnotíte, co funguje a co ne ohledně romantiky. Jak jsou na tom tedy vaše znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. březen – 19. duben)

Nezadaní: Zejména kolem úplňku ve vás bouří emoce, tím pádem není nejvhodnější doba na randění. Raději zůstaňte doma a dopřejte si péči o sebe. Ale na konci měsíce budete mít zájem si rozšířit a prozkoumat obzor, tak si šetřete energii pro případné randění, pokud budete mít lepší náladu.

Ve vztahu: Podle Jupitera, planety expanze, která se přesune do vašeho znamení, je vaše dlouhodobé dědictví na prvním místě. To vede k životně důležitým rozhovorům s vašim partnerem. Proberte to s protějškem, abyste se dozvěděli o jeho plánech do budoucna, zda-li se shodují s těmi vašimi.

BÝK (20. duben-20. květen)

Nezadaní: Máte na dosah ruky mnoho příležitostí k zimnímu flirtu. Vyjasněte si, jaký typ partnera hledáte a které překážky vám možná stojí v cestě. Když budete mít jasno, nikdy nevíte, kdo se může naskytnout.

Ve vztahu: Na počátku měsíce se můžete s partnerem hodně přetlačovat. Možná to bude hodnotit rovnováhu sil ve vašem vztahu a také, zda dostáváte od partnera co potřebujete a naopak. Promluvte si tvrdě a přímo, po čem toužíte. Jakmile to zjistíte, sex bude opravdu stát za to. Na konci měsíce budete se svým protějškem zářit úspěchy.

BLÍŽENCI (21. květen-20. červen)

Nezadaní: Jakmile se Venuše přesune do znamení Kozoroha, pravděpodobně budete prahnout po intimitě. Udělejte si čas na psaní deníku, abyste zjistili, co se vám právě teď honí ve vaší hlavě. Jestliže to uznáte za vhodné, sdílejte své tajné touhy s lidmi, kteří jsou vám blízcí a máte je rádi. A kdo ví, kdy se může objevit výjimečný člověk, který vám věnuje velkou pozornost.

Ve vztahu: Pokud si připadáte, že nejste svým partnerem vnímáni a vyslyšeni, tak je to v tomto měsíci možné. Plynou z toho ale různé problémy. Dejte vašemu partnerovi vše najevo a řekněte, jak se cítíte. Když se vám to podaří, váš vztah vstoupí do harmonického a lepšího souladu.

RAK (21. červen – 22. červenec)

Nezadaní: Jestli víte, kdo jste a co je vašim cílem, nebude pro vás příliš obtížné někoho najít. Ujasněte si své záměry a vlastní identitu. Je ideální doba k zamyšlení se nad sebou. Dejte pryč staré vzorce a budete odměněni. Buďte ve střehu, protože osoba, kterou hledáte, může být právě blízko vás.

Ve vztahu: Vy a váš partner se snažíte pracovat a vylepšovat věci ve vaší domácnosti. Kousek po kousku plníte úkoly ze seznamu, což je skvělá spolupráce. V druhé polovině měsíce si vynahraďte čas a užijte si odměny za společně provedenou práci. Život, tak jako většina ostatních věcí, jen neustále plyne.

LEV (23. červenec – 22. srpen)

Nezadaní: V první třetině měsíce využívejte své vášnivé a milostné energie. Vyrazte na večírek v úchvatných šatech a budete se cítit přitažlivěji, než kdy jindy. Avšak brzy nastane období, kdy se můžete chtít usadit. Buďte ve střehu pro potencionální nápadníky.

Ve vztahu: Je nejlepší doba, kdy se svým protějškem vyrazit do velkoměsta a pěkně se oháknout. Nadvláda planety, která řídí lásku, se právě objevuje u vás. Naplní se láska, romantika, po které toužíte od partnera. Vyjděte si do baru nebo restaurace a zažijte velkolepé rande. Koncem měsíce vás čekají vážné rozhovory.

PANNA (23. srpen – 22. září)

Nezadaní: Planeta lásky je výraznou součástí vaší části horoskopu. Vezměte si to k srdci a nebojte se strávit noc o samotě, především na začátku měsíce. Už brzy zažijete romantiku a zazáříte jako hvězda. Věnujte se tomu, co milujete, s tím, koho máte rádi a zbytek už půjde jak po másle.

Ve vztahu: Z kraje měsíce pravděpodobně zatoužíte po chvíli o samotě a to se doporučuje. I ty nejlepší vztahy potřebují chvilku pro načerpání nové energie. Nejspíše se budete soustředit a potřebovat nějaký čas pro uvědomění si svého místa v životě. Napište si do deníku informace o stavu vašeho vztahu. Jestli chcete, sdílejte své myšlenky se svým partnerem a získáte tak další vhled ohledně partnerství.

VÁHY (23. září-22. říjen)

Nezadaní: Hledaná osoba je vám blíž, než si myslíte. Pouze ji míjíte. Nebojte se a promluvte si s tím, koho pravidelně potkáváte. Nikdy nevíte, kde najdete smysluplné spojení.

Ve vztahu: V této vánoční době, kdy je vše v plném proudu, může být náročné se soustředit na vše, co musíte zařídit. Avšak nenechávejte svého partnera čekat a udělejte si na sebe čas. Vyhraďte si čas na návštěvu oblíbené restaurace, nebo si zajděte do kina, jestli se cítíte obzvlášť náročně. Je nezbytné, aby váš partner věděl, že si ho vážíte i ve svátečním ruchu.

ŠTÍR (23. říjen – 21. listopad)

Nezadaní: V tomto měsíci se u vás může projevit neomalená stránka, což není na škodu. Akorát si toho buďte vědomi. Povšimněte si, jaké je vaše chování k lidem ve svém okolí, jak k blízkým, tak k cizím. Je možné, že jste pod tlakem protože máte nejistotu ohledně peněz. Avšak to neznamená, že se budete lidem vyhýbat. Dávejte pozor na své chování, zvláště k někomu, kdo vás může přitahovat.

Ve vztahu: V tomto měsíci se může u vás objevit tlak ohledně finanční stránky. Ale nezoufejte, můžete tuto energii využít ve svůj prospěch. Jsou peníze ve vašem vztahu vyrovnané? Nebo neustále platíte za různé věci vy. Pokud se jedná o druhou možnost, promluvte si o tom. A v tomto měsíci vás Merkur učiní odvážnými a připravenými. Nebojte se pustit do náročných situací.

STŘELEC (22. listopad–21. prosinec)

Nezadaní: Úplněk v Blížencích je ve vašem domě partnerství. Pro ty, kdo jsou single je doporučené mít oči na stopkách, protože příležitostí k lásce a spojení je spousta. Není lepšího období, kdy si můžete do svého života přivést někoho výjimečného. Začněte s flirtem a nebojte se pozvat svou lásku na rande. Je ideální doba jít za tím, co chcete.

Ve vztahu: Je možné, že tento měsíc zkoumáte různá partnerství. Věnujte si chvilku a zhodnoťte váš intimní partnerský vztah. Cítíte ve vztahu nějaké napětí? Nezapomeňte vyřešit všechny nepravosti, abyste mohli přivítat nový rok s čistým štítem.

KOZOROH (22. prosinec–19. Leden)

Nezadaní: Mějte mysl otevřenou možnostem, i přes to, že se chystáte oslavit své narozeniny a jste zaneprázdnění přípravami. Možná je v práci někdo, koho míjíte, jelikož není úplně váš typ? Zkuste se na něj podívat z blízka. Zda chcete najít lásku, je nezbytné pochopit, koho a co hledáte. Udělejte si na to v tomto měsíci čas.

Ve vztahu: Vy a váš partner potřebujete tento měsíc oddych. Nastavte si na telefonu „Nerušit“ a schoulte se pod deku. Budete překvapeni, jak vám to prospěje. Sladká energie bude proudit do vašich milostných životů, tak si to nenechte ujít.

VODNÁŘ (20. leden–18. únor)

Nezadaní: V prvních třech týdnech měsíce pocítíte silnou párty energii. Vyrazte si někam popít ve svých oblíbených šatech nebo kostýmku a užijte si to. Pokud nejste příliš na chození ven a popíjení drinků, tak si udělejte svou vlastní párty. Můžete se také přihlásit na kurz salsy a poznat někoho, kdo vám změní život.

Ve vztahu: Je konec roku a skvělý čas na to se zamyslet na sebou a partnerem. Jestli máte čas, podnikněte tento měsíc malý párový pobyt . Podívejte se, jak se věci vyvíjely, a na rovnováhu sil ve vašem vztahu. Není lepší doba na sdělení vašich potřeb než teď.

RYBY (19. únor–20. březen)

Nezadaní: Toto je parádní období, kdy zabrouzdat na sociální síti a být s někým ve spojení. Proč si nenajít někoho online a podniknout rande naslepo. Komunikace hraje klíčovou roli a vy se cítíte velmi pohodlně ve své vlastní kůži a ve svém postavení v životě. Je vhodná doba se setkat s někým výjimečným.

Ve vztahu: Komunikace je klíčová a je čas na těžké rozhovory. Jelikož se blíží prázdniny, tak to může být pro vás trochu stresující. Vyříkejte a vyřešte si veškeré problémy ve vašem vztahu, protože vás to posílí.

Zdroj: redakce, WomensHealth