Aplikace CYKLOKUBÍK– vyhledejte si nejvhodnější cyklotrasu ve vašem okolí pro Vás a Vaše děti

Přidat na Seznam.cz

Máte rádi rodinné cyklovýlety? Pokud je odpověď ano a hledáte nové trasy, které ještě nemáte projeté, mrkněte na láhev nové funkční vody Kubík Waterrr Active+. Najdete tam totiž QR kód ke stažení unikátní aplikace CYKLOKUBÍK, která vás nasměruje na nové neprozkoumané trasy.

Jestli už máte projeté všechny cyklotrasy ve vašem okolí, hledáte inspiraci na nové nebo zkrátka cyklotrasy ještě neznáte, naskenujte si QR kód z lahví Kubík Waterrr nebo si z APP Store či Google Play stáhněte aplikaci CYKLOKUBÍK. V té najdete tipy na bezpečné cyklostezky s minimálními přejezdy po silnicích vhodné pro rodinné cyklovýlety. Všechny trasy jsou ověřené – vyzkoušené samotným Kubíkem, nafocené, je ohodnocená jejich obtížnost, a navíc obsahují i tipy na různé body zájmu (turistické atrakce, dětská hřiště atp.), které jsou po cestě.

Práce s aplikací je jednoduchá. Po naskenování QR kódu nebo přímém stažení aplikace CYKLOKUBÍK si vyberete na hlavní stránce nabídku nejbližších tras nebo můžete vybírat přímo z mapy. Samozřejmostí je chytrý filtr, ve kterém je možné vybírat z různých kritérií (délka, obtížnost atd.). Aplikace nabízí i možnost registrace – za odježděné kilometry se děti mohou těšit na zajímavé odměny.

A dobrá rada na závěr – na cyklovýlet nezapomeňte zabalit vydatnou svačinu a pití. Do každého dětského držáku pití na kole dobře padne nová funkční voda Kubík Waterrr Active+. Ta je k dostání ve dvou osvěžujících příchutích citrusů nebo červeného ovoce. Každá voda navíc obsahuje důležité vitamíny a minerální látky pro zdravý vývoj dětí.

Funkční voda Kubík Waterrr Active+ 750 ml je k dostání v běžné prodejní síti za 24,90 Kč

Více informací k novým produktům hledejte na https://www.medakubik.cz

Podrobné představení aplikace CYKLOKUBÍK naleznete na www.cyklokubik.cz