Dopřejte své pleti Podzimní revitalizaci v salónu Doelis aesthetic

Přidat na Seznam.cz

Léto skončilo a my jsme si užili sluníčka, volna a relaxace. Nastávající podzim je ideální nejen pro pořízení nových kousků do šatníku, ale také pro péči o sebe. Pleť dostala v létě pořádně „zabrat“ díky intenzivním slunečním paprskům, nepravidelné životosprávě i působení slané či chlorované vody.

Nyní je ten správný čas na řešení nejrůznějších estetických problémů, se kterými vám rádi pomohou v pražském kosmetickém studiu Doelis aesthetic. Jeho majitelka, paní Ljubov Štajner potvrzuje, že je podzim pro péči o pleť skvělé období. „Naše pleť potřebuje každodenní péči, ale hektický život nám často nedovoluje dostatečně se jí věnovat. Právě podzim je tím nejlepším obdobím, kdy je možné pleť bezpečně korigovat, ošetřovat a obnovovat,“ dodává.

Kosmetická procedura „Podzimní revitalizace“ 

Zdroj: doelis.cz

Tato velmi efektivní procedura pomůže nejen obnově pokožky, ale také si poradí s estetickými nedokonalostmi pleti. Jak poznáte, že je tato procedura to pravé pro vás? Ideálními adepty jste, pokud vás trápí například:

  • akné nebo jizvičky a stopy po akné
  • pigmentové skvrny a nerovnoměrná barva pokožky
  • ochablá a dehydratovaná pleť
  • jemné či hluboké vrásky
  • mastná pleť a široké póry
  • procedura je také účinnou prevencí fotostárnutí (vlivem UV záření), i klasického stárnutí způsobeného věkem

Jak Podzimní revitalizace pleti probíhá?

Účinnými pomocníky jsou produkty dermokosmetiky značky ODA professional. Jako první se aplikuje chemický peeling s organickými kyselinami, který odstraní mrtvé a nefunkční buňky, zklidní zánět, zničí bakterie a rozjasní pleť. Nastartuje rychlou regeneraci pokožky a syntézu kolagenu a elastinu v pleti. Poté se provede frakční mezoterapie dermapenem. Ta dokáže pokožku účinně hydratovat, pomůže redukovat vrásky, pigmentové skvrny a doplní nedostatek vitamínů. Ihned po ošetření je pleť hluboce hydratovaná, zpevněná a rozjasněná

Kosmetické studio Doelis aesthetic sídlí v samém srdci Prahy v Klimentské ulici a úspěšně funguje téměř 9 let. Samozřejmostí je zde zcela individuální přístup, studio nabízí také příjemné ceny.

Kontakty pro objednání do kosmetického studia najdete na webových stránkách www.doelis.cz

Na stránkách e-shopu www.doelis-beauty.cz pak najdete široký výběr profesionálních kosmetických produktů pro domácí použití.

KONTAKTY: 

Kosmetické studio Doelis Aesthetic

www.doelis.cz  

e-shop: www.doelis-beauty.cz 

Instagram: www.instagram.com/doelis_aesthetic