Hledáte široký sortiment produktů pro ruční práce? Nabízí je velkoobchod s pletací přízí

Přidat na Seznam.cz

Také milujete ruční práce? Pak se vám bude zajisté hodit nákup materiálu a pomůcek pro ruční tvoření za velkoobchodní ceny. Široký sortiment poskytuje VTC. Prohlédnete-li si e-shop, zjistíte, že jeho nabídka produktů i pomůcek je celkem rozsáhlá.

Co vše e-shop nabízí?

Naleznete zde široký sortiment produktů. Jedná se asi o 5 500 položek bez barev a dezénů. Objednat si můžete zajímavé příze za velkoobchodní ceny, různé potřeby bižuterní, hobby a pro ruční tvoření. Bude-li vaše objednávka vyšší než 2 000 Kč, zboží vám dopraví zdarma. Všechny položky z nabídky jsou skladem, takže je možno je poslat ihned přímo k vám. VTC se sice zaměřuje především na kamenné obchody nabízející textilní galanterii, ale jeho nabídku využívají také někteří výrobci či zpracovatelé oblečení, nábytku obuvi a dalších produktů.

Velkoobchod své zboží dováží z různých zemí. Mezi dodavatele patří třeba Slovensko, Polsko, Velká Británie, Španělsko, Turecko, Itálie či Švýcarsko. E-shop však své zboží také vyváží a to především do zemí EU, ale také do USA. Ceny, které na e-shopu naleznete, jsou mnohem nižší než v kamenných obchodech.

Tipy pro nákup

Mimo příze určené pro pletení objevíte na e-shopu také příze vyšívací, kazety ideální pro šití, kovové doplňky, nitě, doplňky oděvní a plastové, metráž, bižuterní potřeby, kreativní a hobby potřeby. Na své si přijdou i maminky, které zde mohou objednat potřeby pro své tvořivé děti.

Milovnice vyšívání si zde mohou objednat kvalitní vyšívací tkaniny, které zde naleznou v různých barevných variantách, v metráži nebo v praktickém balení. Zajímavou a atraktivní nabídku představují vyšívací předlohy nebo celé vyšívací sady.

Naleznete zde zátiší, květiny, hrady a zámky a dokonce i známé obrazy. Aby byla nabídky kompletní, tak zde naleznete také jehly a nůžky potřebné pro vyšívání. Zapomenout nesmíme ani na vyšívací kroužky, které jsou vyrobené ze dřeva, s mosazným kováním. Šikovnými pomocníky jsou také lupky, které jsou doplněné o osvětlení. Pořídit si však můžete také lupy bez světla.