Hledáte zdravou svačinku na výlety či k televizi?

Přidat na Seznam.cz

Každý z nás má rád mlsání. Někdo preferuje sladké, jiný zase slané, pálivé, případně další variace dobrot. Jedno je však jasné – mlsání opravdu nemusí být nezdravé. My vám nyní přinášíme super tip na vydatnou a zdravou svačinku pro všechny příležitosti. Jakou?

Ovoce je základ zdraví

Chodíte rádi na výlety nebo si dáváte něco dobrého při sledování televize? V takovém případě je pro vás super volbou hlavně lyofilizované ovoce. O čem je řeč?

Nebavíme se o klasických velkých kusech ovoce, které s sebou opravdu nechcete kvůli jejich velikosti a hmotnosti tahat po horách. Lyofilizované znamená ovoce sušené mrazem. Bavíme se tedy o klasických malých a lehkých kusech, které se vám klidně vejdou i do kapsy, aniž byste o nich věděli.

A proč zrovna lyofilizace? Tento proces s sebou oproti klasickému teplému sušení přináší jednu podstatnou výhodu – zachovává v ovoci (i dalších surovinách) téměř 100 % všech vitamínů i minerálů. To se o klasickém způsobu zpracování opravdu říct nedá. Díky tomu získáte vážně vydatnou a zdravou svačinku na cesty či k televizi.

Jaké ovoce si zamilujete?

Opravdu populární jsou třeba lyofilizované jahodylyofilizované ostružiny a lyofilizovaný ananas. Všechny tyto suroviny si zachovávají přirozenou a plnou chuť, kterou si zamilujete.

Sehnat lyofilizované ovoce není zase tak snadné. Většinou jej nenajdete v regálech klasických obchodních domů, kde na vás čeká pouze klasicky sušené zboží.

Naštěstí existuje několik ověřených a plně vybavených e-shopů. Dobrým příkladem je třeba známý online obchod LifeLike, kde na vás čeká spousta druhů lyofilizovaného ovoce. Navíc tam najdete i zdravé ořechové krémy, tyčinky, ořechy a množství dalších dobrot pro každého člověka.

Mrkněte se na webové stránky pod vloženými odkazy a hned zjistíte více.