Jak rozlišíte hosty na svém festivalu? Spolehněte se na látkové náramky

Přidat na Seznam.cz

Pořádáte pravidelně festivaly, kulturní akce, párty, poutě nebo další zábavné příležitosti? V takovém případě musíte nějakým způsobem rozlišit jednotlivé kategorie hostů. Přece jen potřebujete snadno rozeznat, kdo má, případně nemá přístup do určitých míst. Jak na to rychle a levně?

Náramek je ideální volba

Zapomeňte na složité, pomalé a drahé shánění čteček, zavádění softwaru, skenování QR kódů a další zbytečnosti. Mnohem jednodušší a levnější volbou jsou typické textilní náramky. S jejich pomocí ochranka mrknutím oka rozezná, koho může pustit do určitých prostor. Takový náramek přitom stojí pouze několik korun a dá se používat opakovaně.

Textilní náramek nelze na rozdíl od papírového provedení přetrhnout. Vyrobené kusy vám tudíž vydrží dlouhá léta. Zároveň si můžete díky metodě sublimačního potisku dovolit opravdu elegantní vzhled přesně na míru. Rozhodně si nechte jednotlivé náramky očíslovat, případně opatřit čárovým kódem. Předejdete tak falzifikátům.

Výroba na míru

Kvalitní textilní náramky vyrábí třeba oblíbený dodavatel Vipnaramky.cz, který provozuje vlastní přehledný e-shop. S jeho pomocí si můžete snadno nechat vytvořit libovolný počet textilních náramků na míru. A co víc, své zboží obdržíte do pouhého týdne od objednání (pokud si zvolíte expresní dodání). Běžné doručení trvá maximálně 2–3 týdny. Jeden kus vychází přibližně na 3,60 Kč.

Hledáte-li něco trochu levnějšího a jednorázového, raději se mrkněte na papírový náramek Tyvek. Jedná se o nejlevnější, voděodolnou a potisknutelnou variantu v nabídce zmíněného e-shopu. Zároveň disponuje speciální lepicí částí, která zabraňuje odstranění a znovupoužití náramku. Budete si moci vybrat z pestré škály barev i libovolného množství. Minimální odběr je však 100 kusů.