Jaký je vliv sexy oblečení na sexuální aktivitu u žen?

Přidat na Seznam.cz

Sexy oblečení funguje jako spouštěč. Ovlivňuje percepci a chování. Podobně jako cvičení mužům zvyšuje testosteron a libido, tak na ženy funguje to, když se cítí žádány a směřují na ně pohledy mužů.

Přitažlivost a Sebevědomí

Sexy oblečení mění vnímání atraktivity. Když se cítíme přitažliví, naše sebevědomí stoupá. U žen to funguje ještě více než u mužů. A když máme vysoké sebevědomí, jsme odvážnější a společensky aktivnější. Efekt? Vyšší sebevědomí prostupuje do našeho těla jako droga, která dělá ženy šťastnějšími. Samozřejmě toto nefunguje u všech, ale je to určitý vzorec.

Sexuální Signály

Sexy oblečení vysílá jasnou zprávu. „Jsem dostupná,“ nebo „Mám ráda pozornost.“ Je to jako nevyslovená pozvánka k flirtování, nebo tak si to alespoň většina mužů stále překládá. A když žena flirtuje, tak to není jen bezvýznamná komunikace, ale jedná se o proces, který prochází celým tělem.

Přichází komplimenty a lichotky. Ty ženy milují. A vracíme se k sebevědomí. Pokud vás zajímají komplimenty a lichotky, tak podívejte na článek zijuspesne.cz o účinných komplimentech. Některé věci působí tak prvoplánově a přesto hrají svoji roli.

Jak ženy vnímají sebe, tak je často vnímají i ostatní. Sexy oblečení může ovlivnit, jak jsou ženy vnímány svým okolím, což může vést k lepšímu sociálnímu postavení nebo zvýšení pozornosti, kterou dostávají.

Status

Sexy oblečení může být laciné a nebo luxusní. Každý má hranici ve vnímání jinde. Pokud žena nosí sexy drahé oblečení, tak její status vnímají nejen muži – ale především ženy. Zde je na místě ovšem míra a vkus. Značky jako Chanel, Gucci, Prada, Monari, Ralph Lauren mluví sami za sebe.

Pokud můžeme shrnout krátce celý článek, tak to, jak se žena obléká a jak se o sebe stará, je velmi důležitý faktor. Odvíjí se od toho, jak působí na lidi, jak lidi působí na ni a jak se cítí. Dle studií také ženy, které se cítí více sexy, mají bohatší sexuální život.