Ještě jste nestihli pořádnou dovolenou? Jde to i na podzim 

Přidat na Seznam.cz

Ačkoliv se s námi letní období již rozloučilo, ještě stále se můžeme těšit z poměrně příjemného počasí a aktivní přírody. Právě v těchto měsících se celá řada opožděných výletníků chystá na pěkný relax. Nemusíte přitom cestovat do zahraničí, protože i u nás se dočkáte krásných zážitků. Kam se musíte podívat? 

Severní Čechy vás nadchnou

Málokterá tuzemská destinace vám přinese tak příjemnou kombinaci pasivního i aktivního odpočinku, jako právě ubytování v Libereckém kraji. Severní Čechy jsou totiž plné zajímavých atrakcí, hor, vyhlídek, lesů, skal i turistických tras. Přesně proto jsou ideálním řešením pro podzimní pobyty.

Kam se musíte podívat, pokud si chcete vychutnat podzim v Libereckém kraji? Vše může začít v samotném Liberci, kde si nesmíte nechat ujít místní zoologickou zahradu a zábavné vědecko-populární centrum (zabaví děti i dospělé). Chcete spíše relaxovat? Pak je pro vás správným řešením vyhlášený aquapark Babylon, a to včetně jeho lázeňských procedur. 

Nečekejte na zimu 

Dovolená v Libereckém kraji se však nemusí točit jen okolo města. Lákají vás pěkné výlety? Pak se mrkněte okolo Ještědu, projděte si okolí rozmanitého Harrachova a poznejte Prachovské skály. Samozřejmě se ani zdaleka nejedná o jediné možnosti. Přesně proto si ještě před dovolenou najděte tipy na výlety na internetových portálech. Čeká jich na vás opravdu velké množství. 

A jak vlastně najdete adekvátní pokoj? Zarezervujte si ubytování na Hotel.cz. Tento oblíbený portál vám v mžiku vyhledá desítky a desítky ověřených hotelů z kteréhokoliv kraje naší malé země. Zároveň oceníte celou řadu zajímavých balíčků služeb za bezkonkurenční ceny. Pokud se však chystáte na podzimní pobyt, raději příliš nečekejte. Velmi brzy totiž klesnou teploty a začne období dešťů.