Když značení podlah, tak od jedničky na trhu

Přidat na Seznam.cz

Značení podlah se uplatňuje v průmyslu, v logistice i v dopravě. Pokud hledáte skutečné specialisty v tomto oboru, oslovte společnost JA Clean. Jedná se o lídra na českém i slovenském trhu v oblasti bezpečnostního značení. Své služby firma nabízí také rakouským a německým zákazníkům.

J. A. Clean je specialistou na značení podlah. Za sebou má přes 17 000 realizovaných zakázek u tak významných firem, jakými jsou DHL Supply Chain, ŠKODA AUTO, AISIN Europe Manufacturing Czech, Continental Automotive, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, Dachser, MUBEA, IDEAL Automotive či CTP INVEST. Za 16 let v oboru se firma silně etablovala a nabízí nejen značení podlah, ale i jejich opravy, včetně hloubkového čištění. Nejlepší referencí je přes 2000 klientů, pro které realizovala více než 31 000 projektů. Velice významným oborem, kde služby společnosti využívají, je automotive.

Co vše v J. A. Clean umí?

Společnost realizuje zejména značení výrobních prostor, skladů a logistiky. Též garáží, parkingů i venkovních ploch areálů. Speciální značení pak zajištuje pro potravinářské a chemické provozy. Pro ESD a EX provozy zajišťuje společnost antistatické podlahy. Vedle značení nátěry a nástřiky realizuje firma i značení páskami.

Podlahové, dopravní i schodišťové značení je vždy provedeno nejnovějšími a současně osvědčenými technologiemi. Jestliže potřebujete zamezit prostojům v provozu a výrobě, nabídnou vám ve firmě unikátní UV SolidLux systém, u kterého díky působení UV technologie dochází k extrémně rychlému zasychání barev a plocha je vhodná k okamžitému zatížení.

Potřebujete nejdříve pořádnou podlahu?

Možná jste v situaci, kdy dříve, než se pustíte do bezpečnostního značení, potřebujete pořádnou průmyslovou podlahu. I ty firma realizuje. Nabízí epoxidové a polyuretanové stěrky, epoxidové nátěry i antistatické podlahy. Firma ovládá klasické technologie, jako jsou betony a drátkobetonony, ale i speciality jako floorbridge či quiflex využívané při sanacích a opravách podlah.

Specialisté, které hledáte

Firma J. A. Clean působí po celé České a Slovenské republice. Denně realizuje 5 až 6 zakázek. Společnost má pojištění proti způsobení škod zaměstnanci firmy. Ti jsou navíc pravidelně proškolováni v oblasti BOZP. Pokud hledáte stabilního partnera, který disponuje vlastním kvalitním týmem a profesionalitou, oslovte společnost J. A. Clean.