Kniha Oliver a já se zrodila ze snu

Přidat na Seznam.cz

Potřebujete uniknout z reality všedních dní? Chcete si připomenout, jaké byly začátky vašeho vztahu? Máte chuť se u čtení zasmát? Přesně pro vás je určený román Oliver a já vyprávějící životní příběh dvou naprosto nesourodých partnerů, kteří se sice vůbec nehledali, ale našli a docela jim to klape.

Kniha Oliver a já vypráví o prvotřídním kuchaři Oliverovi, který si ženy může vybírat, a obyčejné o něco starší Míši. Setkají se náhodně, zdá se, že k sobě patří, jenže rozdílů je příliš – věk, Oliverova zaneprázdněnost a mnoho dalšího. Má tenhle vztah šanci?

Kniha Oliver a já se zrodila ze snu

Doslova. Autorka knihy, Karla Michalíková, se popisuje jako obyčejná maminka, která však miluje slova. Ráda čte i píše. Nápad na její první knihu byl podnícen snem. Jednoho dne se jí zdál tak krásný sen, že o něm musela dále přemýšlet. V hlavě si vytvářela příběh, jak by asi celá věc mohla pokračovat, a nakonec se rozhodla sepsat ho do podoby románu.

S postavami v knížce se čtenářky smějí i pláčou, hltají každé slovo, recenze na prvotinu Karly Michalíkové jsou výtečné. Aby však kniha mohla být vydána, potřebuje Karla pomoc.

Přispějte a vyberte si svou odměnu

Znáte online nakladatelskou službu Pointa? Stojí za ní Albatros Media a jde vlastně o místo, kde si mohou nezávislí autoři založit kampaň na podporu své knihy. Vydat knihu není vůbec levná záležitost, a proto autoři hledají finanční podporu. Přispět můžete různé částky a v závislosti na výši pak získáte odměnu – za příspěvek 191 korun vám v lednu 2022 bude doručena hotová kniha, za vyšší částku ji můžete dostat i s podpisem, nachystané jsou i odměny jako plátěná taška Oliver a já, mikina Oliver a já, osobní setkání s autorkou atd.

Pokud se nepodaří vybrat celou cílovou částku, kterou autorka požaduje, aby mohla knihu vydat, peníze vám budou samozřejmě vráceny. Kampaně k vydání knihy na Pointa.cz jsou velmi hezkou možností, jak získat knihu v předprodeji levněji a zároveň podpořit talentované autory. Udělejte si radost, podpořte knihu Oliver a já!