Labioplastika. Co vám přinese plastika stydkých pysků?

Přidat na Seznam.cz

Labioplastika je plastická operace stydkých pysků, která přináší větší komfort i sebevědomí ženám. Může se jednat o srovnání asymetrie, zvětšení i zmenšení, aby si žena připadala především krásnější a užívala si každý den. Chcete vědět o zákroku více?

Co je labioplastika?

Intimní partie každé ženy prochází proměnami a ne vždy je s nimi dotyčná spokojená. Pokud se tato místa dokonce stydí, má to vliv zejména na její sexuální život. Ať se jedná o vrozené větší stydké pysky, nebo se tyto partie změnily například vlivem porodu, labioplastika může vše spravit. Přitom nejede o náročný zákrok. V podstatě můžeme nadnést, že přes den budete v práci, pak si odskočíte na 50 minut na sál a budete moct domů. Labioplastika je odstranění / zmenšení / (v některých případech zvětšení) malých stydkých pysků. Záleží na tom, co vás trápí a co zkonzultujete s lékařem. Výsledkem bude mladistvější vzhled zevního genitálu ženy. Získáte nejen sebevědomí, budete si moct koupit jakékoli prádlo, převislá kůže vám nebude vadit při cyklistice, dalších sportech, při sezení i sexu. I to je podstatné, protože až se uvolníte při intimních hrátkách, více je prožijete.

Labioplastika – ceník

Trápí vás to „tam dole“? Labioplastika je řešením, a pokud váháte, nahlédněte na diskuze a komentáře k tomuto zákroku. Ženy píší, že se znovu cítí na dvacet, jakoby se znovu narodily, že už nedoufaly v komfort právě při sexu nebo sportu. Zajímá-li vás efekt, není nic snazšího, než si do vyhledávače zadat „labioplastika před a po“. Pokud se rozhodnete pro zákrok, při správné rekonvalescenci a dodržování pravidel uvidíte výsledky již 2 měsících po zákroku. Rozhodla jste se pro labioplastiku? Pak vás jistě zajímá, na kolik zákrok vyjde. Jedná se zhruba o 20 000 korun, záleží na klinice a rozsahu operace. Mrkněte proto na labioplastika ceník.