Maderoterapie vás zbaví kil i celulitidy

Přidat na Seznam.cz

Už jste slyšeli o maderoterapii? Je to příjemná, anticelulitidní terapie, u níž si nejen odpočinete, ale ještě zkrásníte. Jde o masáž se speciálními nástroji, které aktivují lymfu. Tím se snadněji zbavíte celulitidy i kil navíc.

Madero masáž: Poznejte účinky

Maderoterapie se provádí s pomocí speciálně navržených válečků ze dřeva, jimiž terapeut přejíždí po vašem těle, a to především na problematických partiích. Madero masáž tak aktivuje lymfatický systém, kdy se rozvibruje metabolismus, rozproudí krev a tělo začne přirozeně vylučovat přebytečnou tělesnou tekutinu a škodliviny. Zároveň se intenzivním tlakem válečků působí na celulitidu, což jsou zbytnělé tuky pod kůží. Principem maderoterapie je tak lymfatická masáž. Hladkou pokožku máte tak na dosah. 

Maderoterapie: Příjemná lymfatická masáž

Maderoterapie je bezbolestná, naopak jde o velmi příjemnou až relaxační techniku, která trvá asi 70 minut. Terapeut pracuje s pomocí rytmických pohybů v jednom směru k lymfatickým uzlinám. To je důležité, protože toxiny, které se začnou vypuzovat, musí znát i cestu, kudy z těla ven. Právě tou je lymfa, s níž se vše odplaví. Ptáte se, jestli jde o proceduru pro vás? Pokud hledáte stimulaci lymfatického systému, uvolnění těla a mysli, potřebujete se zbavit toxinů, toužíte po vytvarování postavy, chcete zlepšit cirkulaci krve, odbourat celulitidu a vypnout pokožku či urychlit metabolismus zlepšit produkci elastinu, vitamínu E a kolagenu, pak zvolte maderoterapii. Tato masáž i celkově posílí imunitu, což je další bonus péče. První pozitivní výsledky spatříte již po 4-5 procedurách. Pro maximální efekt se doporučuje 10 návštěv. Kam zajít? Nabízí se maderoterapie Hranice, masážní studio, které mohou navštívit i klientky z blízkého okolí – Lipníku nad Bečvou, Nového Jičína, Přerova, Oder, Bystřice pod Hostýnem či Valašského Meziříčí. Podívejte se na stránky: https://www.maderohranice.cz/, kde se dozvíte vše potřebné, objednávat se můžete na mailu info@maderohranice.cz či telefonu +420 775 477 337.