Máte rádi zasněžené lesy? Pak si užijte zimní dovolenou v Libereckém kraji 

Přidat na Seznam.cz

Podzim se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Již velmi brzy jej začnou nahrazovat první mrazíky, sníh a náledí. Pro někoho chladnější měsíce znamenají přežívání u topení, zatímco pro jiného zase příležitost k pořádné dovolené. Kam se musíte podívat? 

Zimní pobyt v Libereckém kraji 

Nejdříve je nutné uvědomit si, že zimní pobyt nemusí být nutně jen o lyžování/běžkování. Tyto dvě aktivity se sice těší velké oblibě, ale zasněžená příroda toho nabízí mnohem více. Chcete si užít opravdu komplexní relax těla i mysli? 

V tom případě si vychutnejte ubytování v Libereckém kraji. Pokud si zvolíte některý z hotelů přímo v krajském městě, budete v centru dění. V samotném Liberci na vás čeká ohromný aquapark Babylon se spoustou atrakcí. Nenechte si ujít ani stejnojmenný hotel, který nabízí celou řadu příjemných wellness procedur. 

Pokud cestujete s dětmi, navštivte společně místní vědecko-populární centrum plné interaktivních pokusů. Věřte nám, že se budou bavit nejen vaše ratolesti, ale i vy. A to klidně po celé odpoledne. 

Zábava pro malé i velké

Dovolená v Libereckém kraji je samozřejmě i o poznávání okolní přírody. Nenechte si ujít hlavně Ještěd, který disponuje kvalitními sjezdovkami všech obtížností. Díky tomu si můžete svůj pobyt rozdělit na sportovní/výletní/odpočinkovou část. Každý si zkrátka přijde na to své. 

Kde vlastně najdete ideální pokoje pro vás? Mrkněte se na ubytování na Hotel.cz. Ihned se před vámi objeví pestrý výběr ověřených pokojů ve všech koutech České republiky. Stačí si přečíst jednotlivé nabídky (počet postelí, stravování, wi-fi, možnost domácích mazlíčků a podobně) a poté si během několika kliknutí zarezervujete tu nejlepší. Určitě vás potěší bezkonkurenční ceny, díky nimž ušetříte spoustu peněz.