Mít ségru, to je dar. Jak jí to dát najevo?

Přidat na Seznam.cz

Ať už jste nejlepší kamarádi, nebo se neustále pošťuchujete, mít sestru je velké štěstí. V dětství v ní najdete spojence proti rodičům, v dospělosti rádce a vrbu, když vám to v životě dvakrát neklape. Můžete se rozhádat, ale krev není voda, a tak si k sobě většinou zase najdete cestu. A protože se navzájem tak dobře znáte, určitě víte, čím sestru potěšíte, až bude zase mít narozeniny. Nebo snad ne?

Nejlepší parťák na světě

Jasně, můžete se prostě zeptat. A taky můžete ségře nadělit něco, co si holky běžně kupují – šminky, hadříky, kabelky, boty… Znáte také její koníčky – to by v tom byl čert, abyste na netu nenašli něco, co ještě nemá. Jenže to všechno vaše sestra tak nějak očekává. Jsou to věci, které se jí budou líbit, nejspíš ji však nepřekvapí a nebudou mít velkou emoční hodnotu. Co kdybyste místo toho letos vytěžili vaše společné zážitky? Sourozenci bývají ti nejlepší parťáci na hry, výlety, sport a později třeba na dovolenou.

Společné fotky na triku? Nuda

Jak jinak druhému připomenout společné zážitky, než jejich fotografickými záznamy? Fotky z dovolené, oslavy či koncertu jednoduše necháte vytisknout na tričko, zarámovat jako fotoobraz, uděláte z nich fotoknihu, kalendář… Tohle všechno jsou vyzkoušené a léty prověřené dárky. Pokud ale chcete ještě něco lepšího, co takhle nechat z fotky vyrobit puzzle, které si oslavenec bude moct sám poskládat? A co třeba hrací karty či pexeso, s nimiž si vyhraje celá rodina? Kdo nemá rád klasická trika, ale chtěl by se držet oblečení, může nechat potisknout mikinu, sukni nebo minišaty. Neotřelou možností je koupit plyšáka a objednat pro něj minitričko s vybranou fotografií.

Personalizované dárečky od srdce

Tak co, inspirovali jsme vás? Pak nečekejte na Vánoce a potěšte sourozence něčím pěkným třeba už teď. Internetový obchod Dareckyodsrdce.cz nabízí pestrou paletu personalizovaných kousků, mezi nimiž si určitě vyberete i pěkný dárek pro sestru. A když už jste v tom, udělejte klidně radost i sobě. Určitě se vám bude hned líp pracovat, když na vás na pracovním stole bude koukat podložka pod myš nebo šálek čaje s příjemnou vzpomínkou.