Oblékáte své zaměstnance? Víme, jak ušetříte klidně desítky tisíc ročně 

Přidat na Seznam.cz

Pravidelné odívání vašich podřízených je poměrně nákladnou položkou v každoročním rozpočtu. Jedná se však o oblast, kterou nesmíte v žádném případě podcenit. Přece jen chcete svým podřízeným dopřát komfort, bezpečí a pocit sounáležitosti s firmou. Kde pořídíte oblečení mnohem levněji než doposud? 

Zapomeňte na maloobchod 

Jedním z nejčastějších kamenů úrazu je nakupování pracovních oděvů v klasických kamenných prodejnách (případně e-shopech), kde nakupují běžní zákazníci. Vy jste přece podnikatelé, a navíc pravidelně odebíráte mnohem větší množství zboží i služeb. 

Přesně proto je pro vás mnohem výhodnější volbou spíše velkoobchod s textilem. Zvolíte-li si správného poskytovatele, nemusíte přitom ani provádět kdovíjak velké objednávky, abyste získali lepší podmínky. 

Xfer

Typickým příkladem a vyhledávanou volbou je například populární online obchod Xfer. Tento textil velkoobchod vám umožňuje nakupovat za velkoobchodní ceny již několik málo minut po úvodní registraci. To platí i v případě, kdy si objednáte pouze několik málo položek ročně. 

V nabídce zmíněných dodavatelů najdete trička, mikiny, bundy, čepice, šátky, tašky, pracovní oděvy i všechny další důležité kategorie produktů. A to v různých velikostech, barvách, designech i provedeních. 

Z hlediska firemního oblečení je důležité nezapomínat ani na možnost potisků a výšivek. Snadno si tak domluvíte realizaci loga, firemního sloganu, případně jmenovek jednotlivých zaměstnanců. 

Nemusíte se omezovat jen na dostupný katalog. Pokud máte specifické požadavky, stačí si domluvit zakázkovou výrobu na míru. Ať tak, či onak, tito poskytovatelé vám se vším pomohou a ve finále vaši objednávku doručí na uvedenou adresu. Podívejte se na webové stránky pod vloženými odkazy a uvidíte sami.