Pojďte na Vánoce chytře. Vyzkoušejte vánoční nakupování v POP Airport

Přidat na Seznam.cz

Jak se nakupuje chytře? No přece za outletové ceny. A navíc v krásném vánočním prostředí s kulisami staré Prahy! Tohle zažijete jen v POP Airport, outletovém nákupním a zábavním centru nedaleko Letiště Václava Havla. Až do 23. prosince tam pořídíte (nejen) dárky za výhodné ceny se slevami až 70 % v předvánoční nákupní akci Chytré a veselé.

POP Airport seženete vánoční dárky pro všechny. Pro přítelkyni, kamarádku, sestru, maminku, tchýni či babičku seženete vše od stylové kabelky, zářivý šperk, oblíbený parfém nebo kosmetiku, přes kávovary až po vybavení do stylové kuchyně. Stejně tak pořídíte i dárek pro partnera, kamaráda, syna, tatínka, tchána či dědečka. Co by řekli na novou kravatu, hřejivý svetr, kšiltovku oblíbené značky, vybavení na sport či turistiku?

Zabaví se i děti

POP Airport je snad jediné nákupní centrum, do kterého můžete vzít i své děti a nemusíte se přitom bát, že se budou nudit a tropit neplechu. Je v něm totiž největší krytý zábavní park v Čechách – Majaland Praha. V parku o ploše 9 000 m2 najdete impozantní atrakce včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů. Pro fanoušky dobrodružného poznávání má zase své brány otevřené Dinosauria Museum Prague, světové muzeum o ploše 4 000 m², kde můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6 000 exponátů. Svět dinosaurů si návštěvníci užijí i díky špičkovým digitálním technologiím nebo 5D virtuální realitě s výběrem dvou unikátních her.

A co víc – Majaland nebo Dinosaurii můžete navštívit i úplně zdarma. Pokud nakoupíte v obchodech či restauracích POP Airport v hodnotě minimálně 2 000 Kč a registrujete se do POP Family a, získáte vstupenku pro jednu osobu do Dinosaurie nebo Majalandu v hodnotě 399 Kč. 

Vánoční výzdoba v teple a kulisách staré Prahy

Zatímco venku fučí studený vítr a je sychravo, v krytém centru POP Airport můžete sundat zimní bundu a užít si v klidu krásnou vánoční výzdobu spolu s fasádami obchodů ve stylu staré Prahy. Při nákupech pak můžete skočit na kávu do kavárny nebo na oběd či večeři do jedné z restaurací. 

Nákupní akce Chytré a veselé se slevami až 70 % potrvá v POP Airport až do 23. prosince. Tak neváhejte a zajeďte si chytře odbavit celý vánoční nákupní seznam!