Potřebujete si nutně odpočinout od rodiny? Jeďte s kamarádkami do lázní

Přidat na Seznam.cz

Rodinný život je na jednu stranu opravdu nádherná záležitost, ale na stranu druhou také tvrdá a nikdy nekončící dřina. Není se proto čemu divit, že čas od času chceme zkrátka vypnout a věnovat se jen sami sobě. K danému účelu je návštěva wellness resortu naprosto ideální. Kam se podívat?

Příjemné procedury

Je nám jasné, že si nemůžete dovolit strávit úplně celé léto v lázních. V dnešní době to naštěstí ani není potřeba, protože si lze vybrat z pestré škály krátkých balíčků služeb. Snadno si tak dopřejete například prodloužený víkend, který perfektně doplní vaše zásoby energie. Jaký lázeňský pobyt stojí za to?

Spoustu příjemných procedur vám nabídnou třeba populární lázně Teplice. Ty leží na severozápadě České republiky, hned vedle nádherných Krušných hor. V samotném městě si budete moci užít divadelní představení, několik kin, jazzový klub, letní venkovní koncerty a mnoho dalších kulturních akcí. Nezapomeňte ani na plavání v Thermaliu.

Na druhé straně země najdete lázně Lednice. Ti znalejší z vás si ihned vybaví stejnojmenný zámek, jenž je součástí celosvětového dědictví UNESCO. Budete-li v okolí, v žádném případě si ho nenechte ujít. K tomu připočtěte ochutnávky místních vín, výborné restaurace, spoustu vyhlídek a máte vyhráno.

Vybírejte pečlivě

Letní pobyt v lázních si každý představujeme trochu jinak. Přesně proto se nezaměřujte jen na námi zvolené tipy, ale udělejte si vlastní výzkum. Přece jen chcete být stoprocentně spokojená a odpočatá.

Stačí si otevřít portál Spa.cz, kde se před vámi objeví všechny tuzemské lázně. Zajisté vás potěší pestrý výběr výhodných balíčků služeb, veškeré informace na jednom místě a velmi snadná rezervace na základě několika málo kliknutí myši. Udělejte si čas pro sebe.