Potřebujete trochu oživit společné intimní hrátky v posteli? Víme, jak na to

Přidat na Seznam.cz

Nebudeme se nic nalhávat. Intimita je velmi důležitou součástí vztahu, bez níž nemůže drtivá většina párů existovat. Jste-li spolu už delší dobu, pravděpodobně začínáte pozorovat první náznaky stereotypu. Jak s ním zatočit, abyste byli i nadále spokojení?

Klíčem jsou nové praktiky

Určitě nemáme na mysli kdovíjak šílené pokusy, ale spíše postupné a příjemné zkoušení nových technik, situací a samozřejmě i zajímavých hraček pro dospělé. Právě pomůcky pro dospělé jsou naprostým hitem, který ocení úplně všichni – od konzervativnějších až po divočejší páry. Také je najdete v šuplících drtivé většiny párů.

Ověřenou klasikou jsou samozřejmě nejrůznější vibrátory, dilda, pouta nebo masážní svíčky. Zajímavým oživením jsou také vibrační kroužky. Ty jsou určené pro pány, přičemž díky pevnému sevření jejich chlouby zajišťují delší a pevnější erekci. K tomu připočtěte intenzivní stimulaci a máte nakročeno k zajímavým okamžikům a spoustě zábavy.

Svou oblíbenost si plně zasluhují i anální kolíky. Nemusíte se ničeho bát, jelikož se vyrábí v nejrůznějších velikostech, délkách, materiálech i provedeních. Na své si tak přijdou jak začátečníci, tak i znalci. Jedná se o poměrně univerzální a populární pomůcku pro obě pohlaví.

Prohlédněte si různé druhy hraček

Vyjmenovat všechny dostupné druhy hraček není v silách jednoho článku. Přesně proto se raději podívejte na webové stránky e-shopu Vibratory-online.cz, kde si budete moci v anonymitě prohlédnout stovky a stovky různých šikovných vynálezů.

Každý z nich je pečlivě popsaný, takže budete ihned v obraze. Klidně se podívejte společně se svou drahou polovičkou a objednejte si každý jednu položku, která vás zajímá. Během zkoušení zažijete spoustu zábavy a hravě překonáte nepříjemný stereotyp.