Přišli jste o zub? To vůbec nevadí! Nahradí ho zubní implantát! 

Přidat na Seznam.cz

Bojíte se zubaře, jako čert kříže? Už nemusíte! Zubaři patří mezi nejméně oblíbené lékaře. Po nich následují gynekologové. Za averzí vůči nim často stojí někdejší preventivní zubní prohlídky tzv. Husákových dětí, které se mnohdy podobaly mučení. Oblíbené nebyly jak u dětí, tak zřejmě u zubařů samotných, kteří svou nelibost dávali pěkně najevo. 

Výsledkem jsou fobie současných padesátníků ze zubařů jako takových, ke kterým se mnohdy rozhodnou zajít, až když jde skutečně do tuhého. Až jim zkrátka bolest nedá spát. Nebo právě když přijdou o zub, který by rádi nahradili nějakým novým. A to je samozřejmě špatně. Co s tím? Najít si takového zubaře, kterého se bát nebudete muset. A jednoho takového bychom pro vás měli. A ne jednoho, ale hned celý tým. Najdete ho na odkazu zubní implantáty Ostrava.

Zub lze snadno nahradit

Ztráta zubu není nic příjemného, obzvláště toho, který se nachází na nějakém z hlediska ústní dutiny strategickém místě. Nejvíce nepříjemná je samozřejmě ztráta předních zubů. Dobrou zprávou je, že když se tak stane, není nic ztraceno. Nahradí je totiž zubní implantolog

Moderní implantologie

Implantologie je specializovaný obor specializující se na výrobu implantátů nahrazujících chybějící chrup. Mohou ale také nahradit i chrup nevyhovující. Pokud vaše zuby mají do bezchybného hollywoodského úsměvu hodně daleko, zkrátka si necháte udělat nové. Nezaměňujte ale pojmy s můstkem, který se většinou neobejde bez broušení zubů okolních. Zubní implantát je postaven na jiném principu. 

Můstek versus implantát

Implantát se nenasazuje se na zuby obroušené, ale přímo se v rámci zubní chirurgie zavádí do čelistní kosti. Dopodrobna je tento postup rozepsán na odkazu stomatochirurgie Ostrava. Ta se ale nespecializuje jen a pouze na zavádění implantátů. Specializuje se rovněž na trhání osmičekošetření bezzubé čelisti a extrakce zubů moudrosti. Veškeré zákroky jsou samozřejmě bezbolestné. Pokud zkrátka máte jakýkoliv problém se zuby, rozhodně jste na správné adrese. Zubní chirurgie vám určitě pomůže.