Prohlédněte si pánská trička, která vám pomohou vyniknout, a vyberte si to pravé pro vás

Přidat na Seznam.cz

Chcete-li se v letošní sezóně blýsknout, bude dobré do outfitu zakomponovat i stylová pánská trička. Jestliže netušíte, které modely budou letos v kurzu, nevadí. Na následujících řádcích se to totiž dozvíte. Proto pojďte číst dále a nechte se inspirovat společně s námi. Tipy už na vás čekají!

Jaká trendy pánská trička jsou jako stvořená pro letošní sportovní a pro ležérní outfity?

Do sportovních a do ležérních outfitů se vám budou letos hodit pánská trička s potiskem. Samotný potisk může mít mnoho podob. Může se totiž jednat o malé logo či obrázek, ale někdo upřednostní i celoplošný nebo maxi potisk. Vždy bude záležet jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Muži mohou do sportovních outfitů vynést i trička s kapucí. I budou kousky jako nátělníky či tank topy s širšími ramínky. Pánská trička budou trendy také v jednobarevném provedení. O módních barvách si povíme více na konci našeho článku. Při výběru trika je vždy dobré myslet i na jeho střih. Ten bychom měli vybírat na základě typu naší figury. Muži s normální a s štíhlou postavou mohou volit trička v slim fit střihu. Pánové, kteří mají rádi vzdušené outfity a také ti, kteří mají nějaké to kilo navíc, jistě ocení módní trička v regular fit provedení. Tento střih je totiž volnější a poskytne tak pánům vysokou míru komfortu za každé situace. Na stylové kousky se můžete podívat např. i tady: https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html. Zde si přijde na své každá trendy muž.

Jaká trika pro muže zapadnou do svátečních a do společenských outfitů?

Pánové mohou trička nosit i do společenských outfitů. Košile není vždy nezbytně nutná. Do společensky laděných outfitů zkuste vybírat trička pro muže v jednobarevném provedení. Nejvíce se osvědčila pánská trika v černé nebo v bílé barvě. Se vzory a s motivy to na společenských tričkách příliš nepřehánějte. Můžete vyzkoušet decentní proužky nebo kostky. Výraznější potisky na tričkách však ponechte do ležérních a do sportovních outfitů. Zvláště u společenských outfitů platí heslo, které říká, že méně znamená mnohdy více. K svátečním outfitům mohou pánové zvolit i polo tričko s úhledným límečkem. Polo trika v sobě snoubí elegantní i sportovní styl. Je to tedy takový kompromis. Do společenských outfitů mohou muži nosit i pánská trička s lesklými cvočky. Ty pak mohou muži lehce sladit se svými zlatými nebo se stříbrnými šperky, jako jsou hodinky či prsteny.

Jaké barvy, vzory a motivy budou letos in a co dekorativní prvky na pánských tričkách?

V letošní sezóně budou hrát prim pastelové a přírodní tóny barev. Modré, zelené i krémové pánské triko tak bude letos dobrou volbou. In budou také pánská trička v zemitých odstínech barev. Zapomínat bychom ani letos neměli na bílou a na černou klasiku. Černé a bílé modely pánských triček zapadnou i do kapsulových šatníků. Muži je snadno sladí i s kalhotami se vzory a s motivy. In budou letos ty zvířecí a květinové. Vzory se pak mohou objevit i na pánských tričkách. In budou také kostky či proužky. Mezi oblíbené dekorativní prvky patří kovové cvočky a zipy. V módě bude letos i potisk.