Sestavujete e-shop a chcete perfektní popisky produktů i zajímavý blog? 

Přidat na Seznam.cz

V dnešní dynamické internetové době musí být každý podnikatel online. Drtivá většina zákazníků se totiž rozhoduje právě na základě přehledných webových stránek, případně se inspirují na sociálních sítích a podobně. V takových případech jsou alfou i omegou účelné texty. Jak si s nimi poradit? 

Rozjeďte své podnikání 

Nezáleží na tom, jaký produkt nabízíte, vždy se musíte potýkat s ohromně pestrou konkurencí. V naší malé zemi se přece jen pohybuje téměř padesát tisíc různých e-shopů. Jak zajistíte, aby se zájemci rozhodli právě pro váš produkt? Odpovědí jsou perfektně vyladěné texty, které budou brát v potaz psychologii zákazníků i optimalizaci pro vyhledávače. 

V těchto ohledech se začínajícím podnikatelům vyplácí hlavně moderní umělá inteligence. Ta dokáže vygenerovat nejen popisky produktů, ale i textaci celých webových stránek, zajímavé příspěvky na Facebook, e-maily s akčními nabídkami, blogové články a podobně. Jak vše probíhá?

Hotovo raz dva

Zapomeňte na zdlouhavé stresování se u klávesnice a hodiny nevděčné práce. Místo toho si raději vyzkoušejte služby oblíbené platformy Deeply, která se specializuje na realizaci použitelných textových podkladů. 

Celé kouzlo přitom spočívá v jednoduché tabulce, do níž napíšete své základní požadavky (klíčová slova, tón komunikace a stručné přání cílových čtenářů). Poté kliknete na tlačítko a během pouhého okamžiku se před vámi objeví požadovaný výsledek. Ten pouze zkopírujete, vložíte do svého e-shopu a máte hotovo. 

Nejlepší bude, když si vše vyzkoušíte na vlastní kůži. Otevřete si webové stránky pod odkazem v první půlce článku a nenechte si ujít pětidenní testovací verzi zcela zdarma. Během dané doby se sami přesvědčíte, jaké všechny možnosti se před vámi otevírají.