Svatební šaty: Proč vsadit na hladkou eleganci?

Přidat na Seznam.cz

Váš svatební den se pomalu blíží, a tak nastal čas přemýšlet nad volbou svatebních šatů? Stále rozmýšlíte, jestli zvolit hladké elegantní šaty, nebo tradiční krajku? Pojďme si společně uvést několik důvodů, proč by mohly být hladké elegantní šaty tou pravou volbou pro Vás.

Hladké svatební šaty: Jednoduchost a elegance na prvním místě

Jednoduché svatební šaty neznamenají nudné šaty. I v jednoduchosti se dá ukrýt spousta detailů, které podpoří tvar Vaší postavy, podtrhnou Vaše přednosti a schovají nedokonalosti. Výběr hladkých šatů podtrhne Vaši smyslnost a eleganci, což může vykouzlit ve výsledku se správně zvolenými doplňky opravdu působivý look.

Výhody hladkých jednoduchých šatů:

l  Univerzálnost: Jednoduché svatební šaty je možné využít při různých typech svatebních obřadů. Užijete je jak v kostele, tak na úřadě, na zámku, na pláži či na lesní svatbě.

l  Pohodlí na prvním místě: V hladkých šatech se nemusíte tolik hlídat a místo toho můžete svůj čas věnovat důležitějším okamžikům. Šaty Vám tím pádem i déle vydrží a pokud si je necháte ušít od zakázkového krejčovství v Praze, můžete je poměrně bezstarostně půjčovat.

l  Minimalismus: Jste příznivcem minimalismu a detaily a věci navíc ve Vašem životě nemají místo? Pak budou minimalistické jednoduché šaty to pravé pro Vás.

l  Podtrhují extravaganci: Jednoduchost jde ruku v ruce s extravagantním vzhledem. Máte-li barevné vlasy, výrazná tetování nebo piercingy, budete mnohem lépe vypadat v jednoduchých elegantních šatech než v krajkové róbě.

Nevýhody:

l  Přílišná jednoduchost: Pro někoho mohou být šaty příliš obyčejné a může mu připadat, že se pro takovou slavnostní událost, jako je svatba, nehodí. Navíc, pokud toužíte po zajímavých zdobených detailech, pravděpodobně nebude tento výběr to pravé pro Vás. 


I jednoduché svatební šaty mají spoustu výhod. Je na Vás, jakou variantu zvolíte. Ani s elegantními jednoduchými šaty nešlápnete vedle. Pokud toužíte po svatebních šatech na míru, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci do zakázkového krejčovství KayaTheTailor.