Tyčový mixér šetří čas i peníze. Patří do každé kuchyně

Přidat na Seznam.cz

Říkáte, že máte doma velký robot, tak k čemu tyčový mixér? Tento malý pomocník toho umí více, než možná tušíte. Je navíc levný a výkonný.

Možná se ani vám nechce pouštět se do velkého vaření. K tomu obvykle patří vytáhnout velký robot, opět přijít na to, co s čím smontovat dohromady, po použití nás zas čeká velké mytí. Přitom s tyčovým mixérem se této práci vyhneme. Jde o malé skladné zařízení, které se hodí i pro lidi, kteří žijí jako singles a vaří jen sporadicky, navíc menší porce. Nahradí mnoho dalších pomocníků v kuchyni a snadno se čistí. 

Za pomoci dobře vybaveného tyčového mixéru si zjednodušíte práci stejně jako s velkým robotem. Přitom do něj investujete méně peněz a v kuchyni vám rovněž zabere méně místa.

S tyčovým mixérem se stravuje zdravěji

Ať již chcete vařit zdravěji, nebo si při vaření ušetřit práci, s tyčovým mixérem zvládnete obojí. Příprava salátu je skutečně jednoduchá. Snadno nakrouháte zeleninu i připravíte dresing. Doslova hračkou je příprava oblíbených ovocně-zeleninových kaší a smoothie. Přitom nemusíte vytahovat velký mixér. Stačí do nádoby, která je součástí setu s tyčovým mixérem, naházet ovoce a umytou zeleninu, případně pár bylinek, a můžete si vychutnávat své oblíbené tekuté zdraví. Tyčový mixér zvládne vše jako ten velký stolní.

Dejte se směle i do pečení

Tyčový mixér za roboty nezaostává ani když se chcete pochlubit svým cukrářským uměním. Vyšlehat bílky, namlít oříšky, to vše zvládnete s jediným skladným pomocníkem – s tyčovým mixérem. Tyčový mixér Braun ve verzi MultiQuick 9 MQ 9195XLI nabízí kompletní sestavu nástavců pro cokoliv, co potřebujete i pro to nejnáročnější pečení. Dokonalou kuchyň tak můžete mít bez velkých a neskladných pomocníků. Stačí vám dobrá sestava tyčového mixéru, jakou nabízí Braun.

Zdravá jídla i pro nejmenší

Tyčový mixér si oblíbily i maminky nejmenších dětí. Umožňuje jim třeba snadnou přípravu přesnídávek z čerstvého ovoce, ale i další stravy pro nejmenší děti, které jsou třeba čerstvě odstaveny od mateřského mléka. Příprava kvalitní domácí stravy navíc díky tyčovému mixéru nezabere téměř žádný čas. Ten mohou maminky raději věnovat hře s dětmi.