Ušetřete až 15 % spotřeby s novými chladničkami Samsung Bespoke s umělou inteligencí. Navíc můžete zpět až 5 000 Kč

Přidat na Seznam.cz

Chladničky Samsung plní nejen svou tradiční chladicí funkci – pomáhá jim umělá inteligence. Ty nejnovější a nejpokročilejší spadají do nejvyšších energetických tříd. Díky Wi-Fi připojení a režimu AI Energy s nimi ušetříte peníze za energie. Při nákupu nových chladniček Samsung Bespoke AI můžete do 30. června 2024 získat zpět až 5 000 Kč.

Zdroj: Samsung

Na první pohled se může zdát, že výběr nové chladničky je poměrně jednoduchý. Teprve když se vám dostane do rukou kvalitní a inovativní výrobek, uvědomíte si, které vlastnosti jsou rozhodující. Chladnička je spotřebič, který máte zapojený po celý rok, proto je důležitá zejména její spotřeba. A právě v tom vynikají chladničky s umělou inteligencí Bespoke. Poskytnou vám více volného času a větší úsporu energie. 

Efektivnější a chytřejší úspory až o 15 %

Nové chladničky Samsung podporují režim úspory energie s umělou inteligencí v aplikaci SmartThings. Díky tomu můžete každý den, týden nebo měsíc kontrolovat spotřebu energie své chladničky Bespoke a jednoduše odhadnout svůj měsíční účet za elektřinu. Pokud překročí předpokládanou částku, aplikace SmartThings Energy zapne režim úspory energie. Tím ušetříte dalších 15 % energie. K nízké spotřebě přispívá také digitální invertorový kompresor, který se může pochlubit vyšší energetickou účinností, nižší hlučností a delší výdrží. Automaticky upravuje své otáčky podle vašich potřeb chlazení. Platforma SmartThings Energy v současné době spolupracuje s přibližně 40 domácími spotřebiči Samsung, které mají přístup k ekosystému SmartThings. Díky ní je zaručeno propojení celé vaší domácnosti. 

Méně starostí s jídlem 

Samsung ušetří nejen peníze, ale i starosti o čerstvost potravin. Řešení Twin Cooling optimalizuje teplotu a vlhkost tak, aby chránilo potraviny a jejich chuť, zabraňuje totiž mísení pachů. Technologie No Frost zvyšuje cirkulaci vzduchu, která udržuje konstantní teplotu. Vy tak nemusíte myslet na pravidelné odmrazování chladničky. Zákazníci ocení i technologii SpaceMax. Díky ultratenkým izolačním vrstvám poskytují nové chladničky s umělou inteligencí Bespoke větší kapacitu i přesto, že si zachovávají standartní hloubku. Třešničkou na dortu je elegantní vzhled, navržený tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Získejte zpět až 5 tisíc 

Umělá inteligence a režim AI Energy Mode dělají z chladniček Bespoke AI dokonalý spotřebič pro cokoli chlazeného, co potřebujete to uchovat dlouho čerstvé a svěží. Když si je koupíte nyní, ušetříte dvakrát tolik. Režim AI Energy vám díky využití umělé inteligence ušetří peníze na účtech za energii. Spotřeba se díky inovacím sníží minimálně o 15 %. Díky nabídce cashbacku můžete nyní ušetřit až 5 000 Kč.

Všichni zákazníci, kteří si v období od 29. dubna do 30. června 2024 objednají na stránkách samsung.cz nebo u vybraných prodejců nové chladničky Samsung Bespoke AI, mohou získat slevu z doporučené maloobchodní ceny spotřebiče. Cashback na jednotlivé produkty činí od 2 000 do 5 000 Kč. Zákazníci ušetří až 17 % z ceny nové chladničky na vybraných modelech RB38C7B6AB1/EF a RB38C7B6AS9/EF, které rovněž získaly ocenění v nezávislém testu dTestu. 

Pro získání nároku na bonus je třeba se zaregistrovat na stránkách samsung.cz do 14 dnů od nákupu chladničky. Poslední platná registrace musí být provedena do 14. července 2024.