Víte, kde koupit kvalitní kratom?

Přidat na Seznam.cz

Kratom umí povzbudit i zklidnit. Jde totiž o látku, která je doslova multifunkční. Záleží, jaký druh, barvu a jaké množství zvolíte.

Kde koupit kvalitní kratom?

Kratom je extrakt látky mitragynin ze stromu mitragyna speciosa. Najdete jej v jihovýchodní Asii, kde se stovky let využívá v tradiční tamní medicíně pro své úžasné účinky. Západní svět jej objevuje nyní. V dnešní hektické době umí totiž klidnit, ale i dodat energii. Musíte sami vyzkoušet, jak bude působit na vás. Při nižších dávkách se nejčastěji objevuje zvýšená energetičnost, bdělost, navýšení libida, při vyšších dávkách se řadí efekt uvolnění, úleva od bolesti nebo navození klidnějšího stavu. Kde koupit kvalitní kratom? Podívejte se na Kratom World, což je český internetový obchod, který dodává ten nejlepší kratom, osobně vybraný na farmách v jihovýchodní Asii. Jak prodejci říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“ Co si vyberete vy? 

Oblíbený bílý kratom 

Druhy kratomu se od sebe liší, ovšem obecně se můžete řídit pomůckou, že pokud od něj očekáváte stimulující účinky, na jeden kilogram vaší váhy připadá dávka přibližně 0,06 gramu kratomu. Pokud chcete využít kratom ke zmírnění bolestí nebo v boji s úzkostmi (jako sedativum), dávku lze navýšit na hranici asi 0,1 gramu na kilo vaší váhy. Běžná dávka kratomu se pohybuje mezi 2 až 10 gramy s tím, že do 4 gramů je nízká dávka. Kratom není doporučován k denní konzumaci, bohatě stačí jeho užívání 1× až 3× týdně. Přípravek se dělí různě, nejsnazší je dle barev, tedy bílý kratom, zelený, červený, žlutý a hnědý. Bílý dodává energii, červený je spíš zklidňující, zelený umí navodit euforické pocity. Nejčastěji se prodává bílý kratom pro energizující účinky, poté je oblíbený zelený kratom, jenž navozuje euforii. Musíte to ale sami vyzkoušet. Chuť kratomu je hořká, barva zelená, produkt připomíná matchu. Prodává se i s různými příchutěmi. Můžete jej užívat ve formě prášku, který rozpustíte ve vodě. Dále v tabletkách nebo sušených listech.