Vyměňte starý rtuťový teploměr za bezkontaktní! Měřte teplotu rychle a pohodlně

Přidat na Seznam.cz

Odborný e-shop SZO.cz nabízí jak bezkontaktní teploměry i lékařské teploměry určené i pro domácí použití. Tyto teploměry vám umožní opravdu rychlé změření teploty, a navíc se nemusíte bát rtuti, když vám upadnou na zem.

Starým rtuťovým teploměrům odzvonilo. Nahradily je rychlé a bezdotykové teploměry, které vám pohodlně zobrazí aktuální teplotu během vteřin. To zajisté ocení hlavně maminky malých dětí, které jsou často neposedné a mrštně se snaží teploměr zahodit. Digitální teploměr přiložíte k čelu a ihned víte, jak na tom jste. 

Podívejte se na několik teploměrů, které jsme pro vás vybrali z e-shopu www.szo.cz.

Bezdotykové teploměry

Bezdotykový teploměr SIMZO vás alarmem upozorní na vysokou teplotu. Můžete si jej nastavit dle svých potřeb v rámci dvou režimů. První režim slouží k měření tělesné teploty u dospělých a dětí, díky druhému režimu naopak změříte teplotu různých objektů.

Dalším teploměrem z našeho výběru je bezdotykový infra teploměr CA – MI italské výroby určený pro domácí i profesionální měření tělesné teploty dospělých i dětí. Jedná se o registrovaný zdravotnický prostředek. Rychle a spolehlivě vám na velkém LCD displeji zobrazí aktuální teplotu do maximálně tří sekund. Přidanou hodnotou je možnost uložení až devíti výsledků měření. 

Lékařské teploměry

Odborný e-shop SZO.cz se zaměřuje hlavně na kvalitní a profesionální lékařské přístroje, výjimkou tedy nejsou ani digitální teploměry určené pro zdravotnictví. Tyto teploměry disponují akustickou signalizací a zvukovým signálem, který oznámí uživateli ukončení měření. Nespornou výhodou je šetření baterií díky funkci samostatného vypnutí přístroje.

Vyzkoušejte například digitální lékařský teploměr německé výroby BOSO, který je certifikovaným zdravotnickým prostředkem třídy I.

Nástěnný bezkontaktní infa teploměr K3

Do různých podniků, administrativních budov, škol, hotelů, obchodních center či míst s vysokou fluktuací lidí se perfektně hodí nástěnný bezkontaktní infra teploměr K3. Teploměr jednoduše připevníte na stěnu a procházejícím osobám se změří teplota, pracovník pověřený kontrolou tak může stát v bezpečné vzdálenosti a z dálky vidí, jak na tom daná osoba s teplotou je.

Pro další informace navštivte specializovaný web www.szo.cz.