Vyšetřovací technika HEINE

Přidat na Seznam.cz

V současné době existuje celá řada moderních vyšetřovacích technik, které se používají k různým účelům. V daném segmentu je známá třeba značka HEINE specializující se na výrobu otoskopů, oftalmoskopů, dermatoskopů a dalších zdravotnických pomůcek. V následujících řádcích vám prozradíme o zmíněných pomůckách více informací. 

V případě, že sháníte vskutku kvalitní zdravotnické pomůcky, které vám usnadní práci v ordinaci, podívejte se na All CB s.r.o., kde je sortiment rozmanitý. 

Otoskop

Otoskop je ruční nástroj používající se k nahlédnutí do ucha při ušním vyšetření neboli otoskopii. Používá se jak v ordinacích praktických lékařů, tak i u specialistů na ORL oddělení. Během otoskopie se kontroluje, zda jsou přítomny známky infekce a zda není v uchu nějaké poranění. 

Otoskop má světlo a zvětšovací čočku, dále pak prohlížecí část ve tvaru trychtýře se špičatým koncem zvanou spekulum, která během vyšetření vstupuje do zvukovodu. 

Oftalmoskop

Dalším nástrojem je oftalmoskop, což je přístroj pro vyšetření vnitřku oka. Pomůcka má šikmé zrcadlo, různé čočky a zdroj světla. Lékař s ním vidí sítnici, zrakový nerv, sítnicové žíly a tepny. Snadno se tak odhalí onemocnění či jakékoliv další problémy se zrakem. 

Dermatoskop

Dermatoskopie je vyšetření pokožky pomocí mikroskopie povrchu kůže. Dermatoskop se používá hlavně k hodnocení pigmentových kožních lézí a usnadní i diagnostiku melanomu. Přístroj je vybaven kvalitní zvětšovací čočkou a výkonným osvětlovacím systémem, který umožňuje vyšetření kožních struktur a obrazců. 

Žádná vyšetřovací technika HEINE vás nezklame. Výše zmíněná společnost, All CB s.r.o., vám dané techniky nabízí, ale taktéž má ve své nabídce další potřebné produkty, mezi něž spadají vyšetřovací lampa, oxymetr, spirometr, negatoskop a další. Budete nadmíru spokojení s přístupem pracovníků, kteří jsou ochotni vám kdykoliv poradit.